Inga ir Aivaras Stumbrai išlydėjo vaikus į mokyklą: „Mūsų septintokas ir vienuoliktokė“

Rugsėjo 1-oji Ingos ir Aivaro Stumbrų šeimai prasidėjo šventiškai – garsūs tėvai išlydėjo atžalas į mokyklas. Naujus mokslo metus pradėjo dukra Estela ir sūnus Gabrielius.

Socialiniuose tinkluose I. Stumbrienė paviešino akimirkas iš rugsėjo 1-osios šventės, kadrais sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

„Visus sveikiname su rugsėjo 1-ąja! Nuotaikingų ir kūrybingų naujų mokslo metų! Mūsų septintokas ir vienuoliktokė!“, – prie nuotraukų rašė moteris.

Primename, kad naujienų portalui tv3.lt Inga Stumbrienė kiek anksčiau papasakojo apie pasiruošimą mokyklai ir pagrindines taisykles apsiperkant.

I. Stumbrienė kartu su šeima jau rugpjūtį pradėjo ruoštis naujiems mokslo metams. Pasak jos, svarbiausias pirkinys – uniformos.

„Kadangi mūsų mokykloje privalomos uniformos, tai jomis rūpinamės pirmiausiai, o vėliau pasirūpinsime ir visomis kitomis kanceliarinėmis priemonėmis. Dažniausiai apsiperkame likus savaitei ar dviem iki rugsėjo pirmosios, kuomet dar nebūna didelių eilių prekybos centruose“, – teigė moteris.

Pasak pašnekovės, jų šeima taip pat stengiasi sutaupyti, todėl visuomet peržiūri, kas liko iš praėjusių metų: „Visada šios išlaidos būna labai skirtingos. Tad tiksliai negalėčiau pasakyti. Žinoma, visada stengiamės sutaupyti. Peržiūrime ir patikriname praėjusių metų mokyklinius reikmenis, atrenkame, ką galėsime dar panaudoti, tuomet ir pirkinių sąrašas gaunasi trumpesnis.“

Baigdama pokalbį apie pasiruošimą mokyklai, Inga atskleidė, ką svarbu žinoti prieš apsiperkant. „Pagrindinė taisyklė – kad prekės būtų kokybiškos ir vaikams tarnautų visus metus. Tačiau visada į mokyklinių prekių pirkimą įtraukiame ir vaikus, kad jie išsirinktų ne tik kokybiškas prekes, bet ir tas, kurios jiems patinka. Manau taip ir į mokyklą žygiuoti bei mokytis tampa smagiau“, – šyptelėjo moteris.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer