Internautus nustebino Ingos Stumbrienės dukros pokyčiai: lyg nuo podiumo nužengęs modelis

Ingos ir Aivaro Stumbrų dukrai Estelai gegužės 23-iąją sukako 16 metų. Kiek vėliau mergina paminėjo šventę ir draugių apsuptyje, kur pasipuošė madinga suknele bei įspūdingomis garbanomis.

Naujienų portalui tv3.lt I. Stumbrienė papasakojo apie gimimo dienos šventę bei pasiruošimą.

Estela drauge su draugėmis gimimo dieną paminėjo „Augustas ir Barbora love story cafe“ kavinėje. Mergina pasipuošė rožinės spalvos suknele, aukštakulniais bei didžiulį įspūdį paliko garbanos, kurioms sugarbanoti prireikė net kelių valandų.

„Gimtadienis vyko prieš pora savaičių, o pasiruošimas truko net keletą valandų. Plaukučius sugarbanojo mano plaukučių stilistas Artiom Kikot, kuris juokavo, kad sugarbanoti Estelos plaukus užtruko tiek pat, kiek sušukuotų tris klientes. Tiek daug plaukučių. O padažė ją mano kosmetologė Marina“, – apie merginos įvaizdį kalbėjo Inga.

Pašnekovė teigė, kad kartu su dukra ieškojo ir šventinės suknelės: „Suknele – „Chic“. iš tiesu abi ieškojome šventei sukneles. Kai ją pamatėme – abejonių nekilo. Ir ji tiko Estelai tobulai.“

Tiesa, Inga šventės akimirkomis pasidalijo ir socialiniame tinkle, kuriame sulaukė daugybės pagyrų. „Mamos kopija“, „Koks pasikeitimas Estelos. Ji ir taip buvo graži, bet dabar… Tiesiog tobulo grožio margina. Su Gimtadieniu“, – instagrame rašė internautai.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie Ingos Stumbrienės dukrą Estelą.

Pradėdama pokalbį apie dukrą, Inga atviravo, jog Estela perėmė vieną jos savybę: „Mes labai panašios tvirtu charakteriu. Ji labai kruopšti ir atsakinga mergaitė. Žinoma, kad būna visko, tačiau svarbiausia yra kalbėtis ir išsiaiškinti nesutarimus.“

Paklausta, kokia gi buvo Inga paauglystėje, moteris šyptelėjo, kad labai panaši į Estelą. „Aš paauglystėje buvau nepriklausoma, labai žingeidi. Vis kažką veikdavau, planuodavau, stengdavausi atrasti naujų dalykų ir patirčių. Tuo Estela labai panaši, ji viskuo domisi, lanko daug skirtingų būrelių, dalyvauja įvairiose veiklose“, – naujienų portalui tv3.lt sakė pašnekovė.

Tęsdama pokalbį apie dukrą bei paauglystę, moteris neslėpė, kad šis gyvenimo etapas nėra lengvas. „Aš manau, kad kiekviename amžiuje yra ir savi sunkumai, ir savi malonumai. Taip, paauglystė sudėtingas etapas, tačiau svarbiausia daug kalbėtis ir stengtis suprasti. Visada stengiuosi padėti bei patarti vaikams, tačiau noriu ugdyti ir savarankiškumo jausmą, todėl dažnai patariu imtis iniciatyvos. Džiaugiuosi, kad Estela iki šiol atsižvelgia ir vertina mano nuomonę“, – šyptelėjo ji.

Baigdama pokalbį apie dukrą bei jų santykius, pašnekovė pabrėžė, kad nėra namų be dūmų, tačiau svarbu kalbėtis ir viską išsiaiškinti: „Tikrai būna visko. Tačiau labai svarbu kalbėtis, išsiaiškinti nesutarimus bei stengtis pasitaisyti.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer