Išgirdusi Rūtos Ščiogolevaitės žodžius Milda rėžė atvirai: „Pagaliau kažkas pasakė“

„Visai neseniai vienoje laidoje išgirdau Rūtos Ščiogolevaitės žodžius ir net širdis suspurdėjo iš džiaugsmo – pagaliau, pagaliau kažkas tai pasakė!“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi Milda.

Žaviuosi Rūta – ji nuostabi atlikėja, scenoje visada atrodo puikiai, tačiau nepamirškime ir to fakto, kad ji yra penkių vaikų mama.

Būti mama nėra lengvas darbas, pati tai puikiai žinau. O kai panaršau socialiniuose tinkluose, apninka kažkokia graužatis: visos viską spėja, visų namai tobulai sutvarkyti, vaikai „auksiniai“.

Tad R. Ščiogolevaitės žodžiai man buvo kaip balzamas sielai. Ji tiesiai šviesiai pasakė, kad jei nėra būtina kažką padaryti čia ir dabar – nedaro, nesidrasko.

Tiesiog išklojo nepagražintą tiesą, kurią ne viena taip nori nuslėpti. Tikiuosi, šiuos žodžius išgirs ir daugiau mamų.

„Pagaliau kažkas tai pasakė“

Juk tikrai ne kartą pagalvojame, kad esame netobulos, stebint kitas atrodo, kad esame nevykusios, nes kartais paroje pritrūksta laiko viską suspėti.

Noriu, kad visos įsiklausytų į Rūtos pasakytus žodžius. Prisiminkite, kad neplautos grindys nėra katastrofa, neplautų indų krūva – ne pasaulio pabaiga. Saugokime save, tausokime sveikatą, nes tai mūsų brangiausias turtas.

Ir nustokime lygintis į visas „tobulas“ mamas socialiniuose tinkluose. Jos tokios pačios, kaip mes: kažko nespėjančios, kažką pamirštančios.

Būkime savimi, nesidairykime į kitus. Ir jei kokio nebūtino darbo atlikti nespėjame – nesiplėšykime. To visiems ir linkiu.

Autorius: skaitytoja Milda

www.tv3.lt

Site Footer