Išgirdusi šią žinią Viktorija Siegel ne juokais sunerimo: „Man buvo šokas“

Bene garsiausia šalies nuomonės formuotoja Viktorija Siegel jau kurį laiką sėkmingai vysto savo verslą. Tačiau tik nedaugelis žino, kad svarbiausių verslumo paslapčių ji semtis pradėjo dar vaikystėje, kartu su prosenele prekiaudama vietiniame Klaipėdos turgelyje. O šio šeštadienio TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ žinoma moteris papasakos ir dar daugiau – Viktorija prabils ne tik apie savo vaikystę, bet ir šeimą bei mitybą.

Kaip ir visi svečiai, Viktorija laidos vedėjai atskleis savo tris mėgstamiausius ingredientus, iš kurių Ilona Juciūtė sukurs patiekalą ir pagamins jį kartu su savo viešnia. V. Siegel mėgstamiausi ingredientai išties puikiai dera tarpusavyje, nes tai – pomidorai, avokadas ir tunas.

Virtuvės šefė Ilona socialinių tinklų žvaigždei pasiūlys sukurti itin lietuvišką tuno tartarą, kurį patieks kartu su bulviniu vafliu. Kaip viešnia įvertins patiekalą?

Na, o kur yra dvi linksmos ir žaismingos moterys, ten niekada netrūksta ir juoko bei įdomiausių istorijų. Žavingas moterų duetas jau nuo pirmųjų laidos minučių leisis į nuotaikingą ir nuoširdų pokalbį, kurio metu laidos viešnia pasidalins tiek savo namų virtuvės, tiek ir asmeninio gyvenimo paslaptimis.

„Labiausiai mėgstu šviežią, žalią tuną. Kai pradėjau keliauti, ėmiau lyginti tuno skonį Lietuvoje ir kitose užsienio šalyse. Drąsiai galiu sakyti, kad tuną dažniau valgau ne Lietuvoje, nes rasti skanų, gerą ir kokybišką tuną čia yra tikrai sudėtinga. Juokingiausia tai, kad vaikystėje aš nemėgau žuvies, tad tėvams reikėdavo mane nuolat papirkinėti, kad tik ją suvalgyčiau. O dabar esu didelė žuvies mėgėja – ypatingai mėgstu seviče ir įvairiausius tuno tartarus“, – pasakos V. Siegel.

Nors Viktorijos mityboje netrūksta prabangių ir išskirtinių patiekalų, moteris laidoje atviraus, kad tuo pat metu ji labai mėgsta ir paprastą lietuvišką virtuvę bei turguje įsigytas, šalies ūkininkų užaugintas daržoves.

Laidoje žinoma moteris juokaus, kad savo verslininkės karjerą ji iš tiesų pradėjo dar vaikystėje! Pasirodo, kad ir pati V. Siegel kadaise yra prekiavusi turguje.

„Vaikystėje labai daug laiko praleisdavau su savo mylima prosenele. Ji, kaip ir visa mano šeima, gyveno Klaipėdoje. Ten ji turėjo didžiulį sodą, kuriame mes kartu augindavome daržoves, o vėliau veždavome jas parduoti į vietinį turgelį. Prisimenu, kaip pardavinėdavau pomidoriukus, agurkus ir įvairias kitas daržoves. Iš tiesų, man iki pat šiol skaniausias maistas yra grietinė su pomidorais, agurkais ir svogūnų laiškais“, – šypsosis garsi moteris.

Prisiminusi savo vaikystę, Viktorija laidoje papasakos ir apie savo vaikus bei jų valgymo įpročius. Moteris neslėps, kad mažasis jos sūnus valgo kone viską, tačiau dukra Nicolė yra ženkliai išrankesnė…

„Aš pati nesu išranki maistui, tačiau yra patiekalų, kurių negaliu valgyti dėl sveikatos priežasčių. Ko nevalgau nuo pat vaikystės, tai kepenėlių. Jos man yra visiška vaikystės trauma. Tėvai versdavo jas valgyti po 2-3 kartus į savaitę, nes sakydavo, kad tai – labai sveika…“ – prisimins ji.

O štai savo namų virtuvėje Viktorija stengiasi gaminti tai, ką mėgsta jos vaikai. „Dažnai tai būna įvairūs kotletukai, sumuštinukai ir kitokie patiekalai. Nemėgstu stovėti prie 10 skirtingų puodų, todėl gaminu tai, ką valgytų jie abu. Mano mažasis sūnus dar nėra išrankus – ką duodu, tą valgo. Tačiau Nicolė jau yra tame gyvenimo etape, kai stengiasi lavinti skonį, todėl su ja yra sudėtingiau. Ji pati renkasi, ką valgyti, todėl dažnai gaunu pastabų, ko neturėčiau dėti į patiekalus“, – juoksis laidos viešnia.

Viktorija Siegel išgirdo šokiravusią žinią

Išvydus Viktoriją, retas kuris pasakytų, kad moteris mėgsta sočiai pavalgyti. Vis dėlto nepriekaištingomis kūno linijomis stebinanti moteris laidoje atviraus, kad valgo viską – save ji priversta stabdyti tik ties tais produktais, kurių netoleruoja jos organizmas.

„Prieš kelerius metus nesupratau, kodėl pablogėjo mano sveikata. Galvojau, kad kaltas stresas, kosmetika ir kiti dalykai. Nuolat keičiau patalynes ir išbandžiau viską, kas tik atrodė įmanoma. Vis dėlto nusprendusi pasidaryti maisto netoleravimo testą, sužinojau, kad netoleruoju glitimo bei laktozės. Iš pradžių man buvo šokas – nežinojau, ką reikės valgyti. Tačiau šiai dienai esu atsisakiusi beveik visų pieno produktų – stengiuosi juos keisti į ožkos produktus“, – pasakos ji.

Tiesa, Viktorija netoleruoja ir taip savo mėgstamų pomidorų. „Žinoma, aš ir toliau juos valgysiu, nes jau ir taip atsisakiau daug įvairiausių dalykų – pavyzdžiui, makaronų. O esu didžiulė itališkos virtuvės gerbėja! Svarbu suprasti, kad tu negali gyventi kaip kalėjime ir savęs nuo visko atriboti, todėl tam tikrus ingredientus palieku, tik stengiuosi mažinti jų suvartojimą. Visgi, puiku, kad dabar yra įvairiausių produktų alternatyvų, todėl badu tikrai nemirsiu“, – dalinsis V. Siegel.

O kol Ilona ir Viktorija gamins tuno tartarą su bulviniu vafliu bei dalinsis jaukiomis istorijomis, grilio guru Robertas Svetlauskas žiūrovus nustebins egzotika dvelkiančiu patiekalu – krepšelyje troškintomis jūros gėrybėmis, kurioms bus neįmanoma atsispirti!

Negirdėtos ir įtraukiančios istorijos, atviri pokalbiai apie maistą ir kulinarines patirtis bei daug gardžių receptų – šeštadieniais, „Virtuvės istorijose“, 10 val. per TV3.

www.tv3.lt

Site Footer