Išskirtiniame interviu Zelenska prabilo apie santykius su vyru: atskleidė judviejų paslaptį ir didžiausią norą

Ukrainos pirmoji ponia Olena Zelenska retai viešai kalba apie savo šeimą, santykius su vyru ar asmeninį gyvenimą. Tačiau kartais ji sutinka įsileisti į savo kasdienybę. Išskirtiniame interviu su britų žurnalistu Piersu Morganu ji atskleidė karo poveikį savo vaikams, jos patiriamas emocijas ir santykius su vyru, Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu.

O. Zelenska pažymi, kad dveji karo metai padarė didelę įtaką pirmosios poros vaikų gyvenimui: 19-metei Oleksandrai ir 10-mečiui Kyrylai.

„Nėra nei švenčių, nei poilsio, nei atostogų“

„Stengiamės kiek įmanoma palaikyti normalų gyvenimą. Mano dukra dabar mokosi antrame kurse universitete, o sūnus eina į mokyklą. Tačiau, žinoma, sunku, kai negali nieko planuoti savo vaikams. Turėjome daug planų šiems dvejiems metams.

Galėjome daug ką su jais nuveikti, pripildyti jų gyvenimą teigiamų emocijų. O dabar viskas sustabdyta. Nėra nei švenčių, nei atostogų, nei poilsio. Visi galvoja apie karą“, – sakė ji.

„Nesiruošiu skųstis, bet visi norime, kad šis laikotarpis baigtųsi ir liktų tik laikotarpiu, o ne pakeistų mūsų gyvenimus. Ir visi norime iš jo išeiti normalios psichologinės būsenos“, – pridūrė O. Zelenska.

Pasimatymai su Zelenskiu – reti

Paklausta, kaip dažnai V. Zelenskis matosi su savo vaikais ir skiria laiko sau, O. Zelenska pripažįsta, kad tai – retos džiaugsmo akimirkos.

„Maždaug kartą per savaitę po kelias valandas jis gali susitikti su vaikais. Kartais rečiau, jei būna kokių nors komandiruočių ar vizitų į užsienį. Su vyru dažniau galiu matytis, ypač Prezidentūroje, nes ten turiu savo kabinetą.

Kartais galiu jam paskambinti, ir jei jis nėra labai užsiėmęs, galime pasimatyti. Kartais galime kartu papietauti. Bet ne dažnai, tik jei sutampa mūsų tvarkaraščiai. Kartais jis turi laiko pasikalbėti su manimi, o aš ne, ir atvirkščiai. Ir vakar, pavyzdžiui, negalėjome susiskambinti. Jis skambino man tris kartus, bet aš buvau susitikimuose, tada aš pradėjau skambinti jam, bet jis buvo užsiėmęs. Atrodo, kad gyvename lygiagrečius gyvenimus. Bet tai normalu“, – sakė pirmoji ponia.

„Kartais tiesiog reikia verkti“

Pokalbyje taip pat paliestas O. Zelenskos emocinės būklės klausimas – ar ji leidžia sau verkti arba išlieti jausmus, kai niekas nemato.

„Skaitydamas naujas istorijas negali atmesti emocijų. Neseniai mane sukrėtė istorija, kai per apšaudymą žuvo visa šeima. Motina žuvo kartu su dviem sūnumis, kurių vienam buvo ne daugiau kaip metai. Jie sudegė gyvi. Tokie dalykai, jie niekada neleis būti tiesiog laimingam ar ramiam. O kai kurie dalykai tiesiog tave pribaigia, kai nebegali ištverti ir pradedi verkti“, – atviravo Ukrainos pirmoji ponia.

„Kartais tiesiog reikia verkti, išlaisvinti emocijas. <…> Negalime to daryti visą laiką. Mano darbas – toliau šypsotis, toliau kalbėtis su žmonėmis, nesvarbu, ar turiu tam jėgų, ar ne. Todėl paprastai savo emocijas laikau savyje, bet tokie dalykai kaip šis – tai galimybė bent kelioms minutėms viską paleisti“, – kalbėjo O. Zelenska.

Pasikeitė bendravimo su vyru būdas

Pirmoji ponia taip pat nevengė atvirauti apie savo santykius su V. Zelenskiu, ypač apie tai, kaip ji vertina tai, kad vyras nevengia savo jausmų jai reikšti žiniasklaidoje.

„Mes esame draugai, tikri vienas kito draugai. Ir tai yra mūsų santykių paslaptis. Neturime sunkių laikotarpių, suprantame vienas kitą ir palaikome. Tai ne tik žodžiai, pavyzdžiui: „Gerai padirbėjai, aš tavimi tikiu, eik dirbti“.

Ne, mes galime vienas kitą palaikyti, prajuokinti, kai reikia. Arba tam tikru momentu galime vienas kitą pastumti ir pasakyti: „Susiimk“. Mes jaučiame vienas kitą. Džiaugiuosi, kad jis išreiškia savo jausmus man, kai kalba su žiniasklaida. Bet man nereikia to girdėti, aš ir taip tai žinau“, – sakė ji, vėliau pridūrusi, kad po tiek metų santykių šiek tiek pasikeitė jų tarpusavio bendravimo būdas.

„Kiekvienais metais vis sunkiau sugalvoti naujų pasisveikinimų (socialiniams tinklams ar viešumoje – red.). Juk tiek metų esame kartu. Kartais galime tiesiog tylėti vienas šalia kito. Ir to užtenka. Manau, kad apie tai ir svajojame. Turėti pakankamai laiko pabūti vienas su kitu, niekur neskubėti, nieko neplanuoti. Apie tai dabar ir svajojame. Tiesiog būti kartu“, – kalbėjo O. Zelenska.

www.tv3.lt

Site Footer