Jagelavičienė prabilo apie konfliktą su buvusiu žentu: „Širdingai prašau“

Artėjant Motinos dienai, socialiniuose tinkluose reaguodama į viešas apkalbas dėl konflikto su buvuiu žentu, jautriai prabilo sausio mėnesį dukros netekusi Nijolė Jagelavičienė. Pateikdama savo istorijos pusę, moteris akcentavo patiriamą psichologinį spaudimą.

Savo asmeninėje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, Nijolė Jagelavičienė rašė:

„Mielieji, nuoširdžiai noriu padėkoti jums už paramą, palaikymą ir meilę šiuo nesibaigiančiu sudėtingu man laikotarpiu. Rašyti šią žinutę be galo sunku ir be galo skaudu. Maža to, kad kalbos apie Mamos dieną šiandien veria širdį – tai bus pirmoji tokia diena, kai aš esu mama be savo vaiko, dar ir nuolat randasi straipsnių apie teisminius mano ginčus su svetimu žmogumi, kuris negerbia nieko.

Mano anūkėlis yra vienintelė priežastis, kodėl aš dar randu jėgų gyventi. Mano anūkėlis yra mano šviesa, mano didžiausia meilė, mano dukros atspindys ir mano stiprybė nepaleisti vėjais to, ką taip ilgai kūrė jo mama. Ne veltui jos net kolekcija vadinosi viena.

Aš padarysiu viską, kiek tik mano jėgose, kad visa, kas priklauso anūkėliui, nepatektų į svetimas, nemylinčias ir tik naudos siekiančias rankas. Širdingai prašau, neturint pilnos informacijos, nemanipuliuoti ja, neteisti, nešmeižti, neapkalbėti.

Bet kuri mama ar močiutė, tikiu, būdami panašioje situacijoje, elgiasi, elgtųsi taip pat. Šiandien patiriu neapsakomai didelį psichologinį spaudimą, jį patiria ir artima mano išėjusios dukros aplinka, net ir verslai, su kuriais bendradarbiauta. Ir visą tą psichologinį spaudimą reikėtų padauginti ko gero iš šimto kartų, kad suvoktume, kokį patirdavo mano dukra…

Mano šeima yra mano anūkėlis. Svetimas žmogus nėra mano šeima. Ir tai mano pačios dukra nusprendė dar prieš daugiau nei trejus metus skyrybomis. Linkiu visiems ramybės, sveikatos, linkiu, kad vazos būtų pilnos Motinos dieną gražiausių gėlių.“

Įvyko konfliktas su Mantu Volkumi

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad balandžio 3 d. netikėtai mirusios stilistės Agnės Jagelavičiūtės mama Nijolė Jagelavičienė parašė pareiškimą policijai prieš Mantą Volkų dėl fizinio skausmo sukėlimo.

Naujienų portalo delfi.lt duomenimis, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl, įtariama, fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Pasak minėto portalo šaltinių, konfliktas įvyko A. Jagelavičiūtės vaiko mokykloje, kuomet joje vyko šventė ir N. Jagelavičienė norėjo pasimatyti su anūku, o M. Volkus galimai ją užpuolė.

Taip pat primename, kad praėjus keliems mėnesiams po netikėtos Agnės Jagelavičiūtės mirties, jos mama Nijolė Jagelavičienė kreipėsi į teismą. Tą kartą ji pateikė ieškinį dėl nuosavybės teisių pripažinimo.

Vilniaus miesto apylinkės teismas patvirtino, kad ieškovės Nijolės Jagelavičienės ieškinį dėl nuosavybės teisių pripažinimo teismas gavo balandžio 18 dieną. Ieškinio atsakovas – anūkas Leonas Volkus. Neaišku, dėl kokios nuosavybės teisių moteris kreipėsi į teismą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer