Jazzu prabilo apie nėštumą: „Tai dovana iš kosmoso“

Penktadienio rytas prasidėjo su naujienomis apie dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu gyvenimą. Ji paskelbė, kad su mylimuoju Donatu Ivanausku laukiasi vaikelio.

Moteris apie džiugią naujieną pranešė ir socialiniuose tinkluose.

„Dovana iš kosmoso. Esame laimingiausi pasaulyje. Pagaliau dalinamės džiugia žinia ir su jumis. Na, nes nebelabai ir įmanoma toliau slėpti. Labai prašome ramybės ir supratimo, priimame tik geriausius linkėjimus ir šviesiausias energijas“, – rašė Justė.

Atlikėja taip pat pažymėjo, kad lauks klausytojų artimiausiuose koncertuose, nes vėliau dėl motinystės jų kurį laiką nebebus. „Mūsų vaike, auk sveikas ir stiprus, greit pasimatysim. Donatai, myliu tave“, – pridūrė J.Arlauskaitė-Jazzu.

Interviu žurnalui „L’Officiel Lithuania“ atlikėja atskleidė ir vaiko lytį – patvirtino, kad lapkričio pabaigoje susilauks berniuko.

Gandai, apie Jazzu nėštumą pasirodė pavasarį, tačiau Renatos Šakalytės laidoje „Pasikalbėkim“ moteris iš jų tik juokėsi: „Išgirdau, kad važiavau į Filipinus gimdyti. Tada išgirdau, kad išsiskyriau su Donatu ir susiradau kažkokį „diedą“. Visi yra aukščiausio rango teisėjai ir režisieriai. Tai didžiosios komentatorių dalies profesija – kritikai.

Naujienų yra ir jų – daug, bet aš gal pirmiausia kažką padarysiu, o tada sakysiu. Kai norėjau dalintis džiaugsmu, mano pasaulis sugriuvo ir dvejus metus sėdėjau depresijoje. Supratau, kad gyvenimas labai greitai gali pasikeisti, nesinori prisiloti.

Pasak komentarų, aš jau trečią vaiką gimdžiau, vienas Tailande buvo, kitas Amerikoje. Gaunasi pasaulinis vaikų taboras.“

„Mes su Donatu nieko neklausome. Pas mus viskas vyksta atvirkščiai. Man svarbiausia, kad vis dar yra pilvo kutenimas kaip pirmą dieną. Tai – gražiausias santykis, kurį turėjau.

Jokia čia ne paslaptis, mes abu turėjome daug patirčių su kitais žmonėmis, kol suaugome vienas kitam. Mes turime atskirą erdvę kiekvienam, ir bendrą erdvę kartu. Aš nieko neslepiu apie mūsų santykius, bet per daug irgi nenoriu atvirauti.

Buvo užėję, kad reikia vestuvių. Buvome susigalvoję, kokių jų norime. Bet aš nejaučiu, kad man tai suteiktų kažkokius pokyčius gyvenime. Man kol kas patinka taip, kaip yra. Išsigryninome, kad nenorime ceremonijos bažnyčioje.

Man Donatas pasipiršo po pusmečio draugystės. Jis mane įsimylėjęs nuo tada, kai man buvo 18, sakė, ko man čia laukti.

Pasišnekėjau neseniai su savo draugėmis, viena laukėsi, kita tuokėsi. Pasijaučiau neadekvati. Grįžau namo, juokais klausiu – kur mano žiedas? Ir išvis, pasipiršai man prieš 6 metus, nebegalioja.

Aš neįnoringa moteris, viską galiu nusipirkti pati. Man reikia buvimo kartu, galėjimo pasiklysti kartu džiunglėse“, – apie santykius su sužadėtiniu kalba žinoma moteris.

O ar norėtų Jazzu kada nors sūpuoti vaikelį? „Mes su Donatu šnekėjomės apie vaikus, jis sakė, kad norėjo su manimi vaikų jau pirmais metais. O man kažkaip nėra skirtumo, negaliu pasakyti, ar norėčiau būti mama, nes nežinau, ką tai reiškia.

Išsigryninau frazę, kad noriu vaikų turėti ne nuo Donato, o su juo. Mūsų vaikai būtų gražūs ir geri, nes aš mus tokiais laikau. Mama save tikrai įsivaizduoju, bet kol nenešioju rankose, sudėtinga apie tai šnekėti“, – tikina atlikėja.

Justės Arlauskaitės gyvenimas, kaip sako ji pati – tarsi filmas. Kada nors atlikėja sako parašysianti knygą. R. Šakalytei Justė atsivėrė ir apie itin sunkų laikotarpį.

„Žmonės mano duobes sieja su vyrais, nors iš tiesų jų nebuvo tiek daug. Beveik visiems jiems esu dėkinga už tam tikras savo patirtis.

Esu labai prieraišus žmogus, man skyrybos kiekvieną kartą yra košmaras, bet didžiausias košmaras buvo kai dukart praradau balsą. Tada iš tikrųjų norėjau mirti.

Aš gyvenau tokį pasiutusį gyvenimą, kad stebuklas, jog aš gyva. Grauždavau save, kad kažko nepadariau, vietoj to apsilankiau vakarėlyje. Dabar žiūriu atgal ir galvoju, kaip gerai, kad toks etapas buvo.

Supratau, kad net mano empatija turi ribas. Anksčiau taškydavau save į visas puses, dabar supratau, kad reikia brėžti ribas“, – pasakoja J. Arlauskaitė.

„Meilių pas mane buvo pora – tikrai stiprių, jų niekada nepamiršiu. Mane meilė buvo labai sugriovusi, ir labai jauną. Bet jeigu kalbant apie meilę, kuri neša lengvumą ir laimę, negalvojau, kad ją patirsiu. Lygiai kaip ir galvojau, kad nepatirsiu tokio skausmo“, – svarsto Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Visą interviu su Juste Arlauskaite-Jazzu žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer