Jeronimas Milius išmestas iš autobuso: įspėja visus

Atlikėjas Jeronimas Milius susidūrė su keista situacija – vykdamas iš … į … buvo išmestas iš autobuso. Priežastis – vairuotojas nenorėjo kartu vežti ir Jeronimo nedidelio šuns.

Jeronimas Milius susiklosčiusią situaciją autobuse atvirai papasakojo socialiniame tinkle „Instagram“.

„Jau kelintus metus su šeima atostogaujame gražiausioje Lietuvos vietoje – Kuršių Nerijoje. Su šiuo žvėrimi. Visada stengiamės keliauti ekologiškai – dviračiais, riedučiais, jei į kitą miestą, autobusais. Praėjusiais metais nebuvo jokių problemų: įlipdavome, susimokėdavome, keliaudavome.

Šiandien su Brauniu buvome du kartus išmesti iš autobuso net nespėję įlipti. Autobuso vairuotojas iš toli pradėjo rėkti, kad neveš su šuniu. Pasakiau, kad jis sėdės tarp kojų, nesudarys problemų, nei los, nei kabinėsis. Bet jis net nenorėjo klausytis“, – pasakojimą pradėjo Jeronimas.

Tada jį draugas nuvežė į Nidą, galvojo, gal kitu autobusu pavyks.

„Bet net nespėjus prieiti iki vairuotojo nusipirkti bilieto jis jau rėkė, kad su šuniu neveš. Jų argumentas yra – pažiūrėk, kiek žmonių. Čia tarybinės atliekos, ar kas yra, tie vairuotojai? Pasikeitė taisyklės?

Paskutinį vairuotoją pasiunčiau ten, kur supranta. Nes jis net nenorėjo argumentuoti“, – sakė J. Milius.

Nepraėjo nė para ir Jeronimas gavo atsakymą į savo pasipiktinimą iš Neringos savivaldybės.

„Ačiū jai už tai. Visiems, kurie keliauja su augintiniais, informacija gali būti aktuali. Autobusu gali važiuoti augintinis, jeigu jis yra mažos veislės ir telpa į kelioninį krepšį, nedidesnį, negu tą, kuris yra 60 cm ilgio ir 40 cm pločio, 20 cm aukščio. Ten jis turi būti su antsnukiu, o jūs turite turėti kilmės dokumentus arba skiepų pasą.

Jei yra mažiau žmonių, galite tikėtis vairuotojų kilniaširdiškumo. Vadinasi, keliausime visur savo automobiliu ir bus ramu. Valio“, – su nusivylimu kalbėjo atlikėjas.

www.tv3.lt

Site Footer