Juozą ir Gražiną Butnorius toliau terorizuoja Milisandra Radzevičienė: „Nežinome, kaip tai sustabdyti“

Grupės „Patruliai“ narys Juozas Butnorius su žmona Gražina Butnoriene prieš kurį laiką nusprendė nebetylėti ir viešai prabilo apie tai, kas jau ne vienerius metus neleidžia jiems ramiai gyventi. Sutuoktiniai atskleidė, kad sulaukia grasinimų iš kito „Patrulio“ Algirdo Radzevičiaus žmonos Milisandros Radzevičienės.

Tąkart Butnoriai socialiniuose tinkluose atvirai pasakojo, kad jau šešerius metus iš M. Radzevičienės sulaukia skambučių ir žinučių, kuriose grasinama su jais susidoroti.

„Situacija tokia, jog mes pastaruosius šešerius metus buvome terorizuojami už nieką. Šiaip. Mes bandome rasti problemą, rasti atsakymą į šį klausimą, už ką ir kodėl. Tas žmogus, kurią daug kas turbūt ir įtaria, tai yra ponia Milisandra, kuri labai neadekvačiai elgiasi – skambinėja naktimis, rašinėja žinutes.

Mes turime beprotiškai daug medžiagos, tai yra monologinis puolimas, jokio atsako ji niekada negaudavo, mes niekada nepildavome žibalo į ugnį. Bet būdavome pastoviai puolami, labiausiai buvo puolama mano žmona, tada pradėjo pulti mane, mūsų vaikus, pradėjo pulti mano žmoną, kai ji laukėsi“, – kovo mėnesį socialiniame tinkle „Instagram“ pasakojo J. Butnorius.

Milisandros Radzevičienės teroras nesiliauja

Po šešerių metų tylos nusprendusi prabilti šeima tikėjosi, kad viešumas sustabdys M. Radzevičienės veiksmus. Tačiau su naujienų portalu tv3.lt kalbėjusi G. Butnorienė atskleidė, kad tai nepadėjo – M. Radzevičienė ir toliau trikdo šeimos ramybę. 

„Tai nesiliauja, purvas yra toliau pilamas pilnu tempu. Neseniai turėjome renginį, po kurio tiek baro savininkai, tiek ten dalyvavę atlikėjai iš visokių pašalinių anketų ir pačios Milisandros gavo žinutes su neteisinga informacija apie mus. Žmonės ateina ir klausia, kas čia vyksta, aš pati irgi sulaukiu įvairių žinučių“, – kalbėjo G. Butnorienė. 

„Patrulio“ J. Butnoriaus žmona teigė, kad šiuo metu sutuoktiniai problemą bando spręsti teisiniu keliu. 

„Tema tikrai nėra uždaryta, gal tik šiek atslūgusi, nes nenorime viešinti policijos darbo. Dabar vyksta teisiniai procesai, advokatas viską tvarko. Palikome šį dalyką spręsti teisininkams, nes patys nežinome, kaip visa tai sustabdyti. Žmogus negali ramiai miegoti, nes žino, kad mes esame laimingi“, – apmaudo neslėpė ji. 

Kaip pasakojo Gražina, liūdniausia tai, kad į šią istoriją yra nuolat įtraukiami pašaliniai asmenys. 

„Kad ir kur bepasisuktume, kad ir su kuo pabendrautume, tie žmonės galiausiai į visa tai įtraukiami. Būna taip, kad net nesikalbame su žmonėmis šia tema, bet ji vis tiek juos pasiekia. Iš tikrųjų jaučiu svetimą gėdą. Kiek galima?“ – svarstė moteris. 

Šeima trokšta tik ramybės

Pasak G. Butnorienės, viskas, ko ji trokšta šiuo metu, yra ramybė. 

„Ši situacija yra tokia absurdiška, kad man tiesiog trūksta žodžių. Nesuprantu, kaip žmogus gali taip negyventi savo gyvenimo. Po tiek metų aš trokštu tik ramybės, nenoriu to žmogaus akyse matyti. Tikiuosi, kad to ir nebus“, – sakė G. Butnorienė. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pati M. Radzevičienė TV3 laidoje „Prieš srovę“ atsiprašinėjo Butnorių ir teigė niekada nenorėjusi rimtai įžeisti ar pakenkti šeimai. 

„Norėčiau prie jos prieiti ir pasakyti „aš labai atsiprašau“. Bet aš nuoširdžiai, tikrai atsiprašau – galbūt tikrai kažkokias frazes pasakiau vedama emocijų? Juk mes, moterys, esame emocingos. Norime, kad viskas būtų gerai, kad mūsų šeimoms sektųsi, kad „Patruliai“ šautų į priekį – nors, ačiū Dievui, jiems tikrai labai gerai sekasi.

Jeigu aš tikrai įžeidžiau, aš tikrai labai labai atsiprašau“, – laidoje „Prieš srovę“ pasisakė A. Radzevičiaus žmona.

www.tv3.lt

Site Footer