Justina Partikė apie skaudžias skyrybas: buvo taip blogai, kad nelinkėčiau to net priešui

Laidoje „Pasikalbėkim“ Renata Šakalytė-Jakovleva kalbina grožio specialistę, nuomonės formuotoją, dviejų vaikų mamą Justiną Partikę. Charizmatiškoji Justina atvėrė širdį apie skaudžius išgyvenimus, kai mylimas vyras Vytenis netikėtai paliko šeimą. Kaip moteriai pavyko vėl sužydėti ir išlipti iš juodos skausmo duobės? Kas jai padėjo labiausiai?

Nors Justina dabar jaučiasi žymiai geriau ir šypsosi, apie sunkiausias dienas po Vytenio išėjimo iš namų, pasakoja vis dar su ašaromis akyse.

„Jis tiesiog išvažiavo į darbą ir negrįžo… Mes taip niekada atvirai ir nepakalbėjom, kodėl taip staiga viskas nutrūko. Vytenis turėjo parvažiuoti po darbų namo, aš jo laukiau, pagaminau vakarienę, bet jis negrįžo. Juk per prievartą nepriversi žmogaus mylėti, o vyras man aiškiai pasakė – Justina, nebemyliu tavęs! Štai ir viskas. Ką daugiau gali padaryt? Tik paverkti į pagalvę, paverkti draugams, o tada nusivalyti ašaras ir stotis ant kojų“, – atviravo Justina.

Paklausta, ar jau buvo bent viename pasimatyme, moteris tikina kol kas į juos nevaikštanti, nors neslepia, kad vyrų dėmesio netrūksta.

„Dabar tų gerbėjų tiek daug, kad nors „vežimu vežk“. Bet iš tiesų, išsiskyriau ir atrodo, kad „šviežia mėsa parėjo į rinką“. Žinučių sulaukiu labai daug, bet jaučiu, kad dar nesu pasiruošusi naujiems santykiams. O gal dar neatsirado tas tinkamas,“ – svarsto Justina.

Daugiau nei 100 000 sekėjų socialiniuose tinkluose turinti moteris sako, kad žmonės labiausiai ją myli už atvirumą, paprastumą ir nuoširdumą. Visgi neslepia, kad kartais sulaukia ir piktų žinučių, neigiamų komentarų arba išgirsta bjaurių gandų apie save ir Vytenį. Tiesa, Justina nelinkusi tikėti visomis paskalomis, kurias, anot jos, dažniausiai skleidžia pavydžios moterys, nes yra ne iš tų, kurios širdyje ilgai nešiojasi pyktį.

Šiuo metu Justina siekia kuo greičiau ir taikiau išsiskirti su Vyteniu, tačiau atvirai sako, kad iki oficialių skyrybų pradžios patyrė vieną juodžiausių periodų per visą savo gyvenimą.

„Daugiau niekada nerizikuosiu patirti tą jausmą, kurį patyriau tais sunkiausiais mėnesiais. Buvo taip blogai, kad nelinkėčiau to net didžiausiam savo priešui! Tai buvo didžiulė kova su savimi – pirmiausia, psichologinė kova“, – sako ji.

Justinai tai jau antrosios skyrybos. Iš pirmos santuokos ji augina sūnų Leo, o iš antrosios – dukrelę Esteilą. Nors santykiai su antruoju vyru ne visada sklandūs ir, kaip pati sako, dažnai banguojantys, ji nelinkusi apie Vytenį atsiliepti neigiamai.

„Jaučiu jam didelę pagarbą, nes padovanojo man didžiausią dovaną – Esteilą. Tikiu, kad skyrybos nebus ilgos ir skaudžios, tikiu, kad galim ir gražiuoju išsiskirti, nes bendrauti turėsim visą likusį gyvenimą dėl dukros, “ – tikina Justina.

O koks Vytenis yra tėtis? Ar moteris pakankamai sulaukia jo pagalbos? Ir ar iš tiesų dėl jų vos metus trukusios santuokos griūties gali būti kaltas trečias žmogus? Atsakymai į šiuos klausimus ir dar daugiau – pokalbyje, kurį rasite straipsnio pradžioje.

Kalbėjome apie:

00:00 Anonsas

01:07 Pašnekovės pristatymas

02:24 Ar Justina eina į pasimatymus?

03:27 Skyrybos su Vyteniu

04:30 Santykis su pirmuoju vyru

07:29 Kas nutiko su Vyteniu?

08:42 Justinos išgyvenimai

11:37 Jausmai Vyteniui

13:09 Trečias asmuo.

13:50 Bendravimas su Vyteniu

16:26 Aplinkos kišimasis į santykius

18:31 Ar įmanomas susitaikymas?

21:40 Baimė įsimylėti

23:25 Kokie vyrai patinka Justinai

27:24 Justina ir Instagram’as

30:35 Tamsioji žinomumo pusė

33:25 Svarbaus daikto pristatymas

38:59 Motinystė

42:44 Renatos pabaigos žodis

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą antradieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer