Justina Partikė susidūrė su sukčiais: teko grasinti policija

Visai neseniai lietuviškąja Kim Kardashian vadinama grožio specialistės Justina Partikė sulaukė žinios – 8 metus puoselėta „Instagram“ paskyra, kurioje turėjo beveik kiek daugiau nei 54 tūkstančių sekėjų, buvo užblokuota. Panašu, jog moterį aplankė dar viena nemaloni žinia – sukčiai apsimetinėja ja ir bando pasipelnyti.

Naujienų portalui tv3.lt J. Partikė daugiau papasakojo apie žmogų, kuris pasisavino jos tapatybę.

J. Partikės vardu yra sukurta „Facebook“ anketa, kuri įvairiose grupėse įtartinai skelbia apie dovanojamus mergaitiškus drabužius.

„Mano sekėjos kaip detektyvės. Parašė, kad kažkas pasisavino mano tapatybę, mano nuotraukas iš asmeninio archyvo ir smagiai pradėjo grupėse rašyti, kad drabužius dovanoja. Aišku, kad čia yra apgaulė… Manau, kad būtų pradėti kažkokie pardavinėjimai. Nesmagu, kai žmonės pasitiki ir galvoja, kad iš manęs perka. Tačiau taip nėra. Iš karto parašiau apsimetėliui.

Matosi, kad jis yra kažkoks nenormalus žmogus. Pradėjo rašyti, kad netyčia prisijungė kažkaip prie tos anketos. Pagrasinau policija… Sakė, kad gali ištrinti nuotrauką. Bet esmė, kad vardas ir pavardė lieka. Labai susinervinau ir paprašiau sekėjų, kad užreportintų tą anketą, nes taip daryti negalima. Ta anketa mane užblokavo, o ar dar egzistuoja – nežinau. Jau žmonės nebežino, kaip pasipelnyti ir pradeda nelegalius dalykus internete“, – neslėpė pasipiktinimo ji.

Moteris pridūrė, jog ši situacija jai itin nemaloni: „Tikrai nesmagu. Nenorėčiau, kad žmonės galvotų, jog aš pardavinėju ir apgaudinėju.“

Tikrai nesmagu..Tikrai nenoreciau,kad zmones galvotu jog cia as pardavineju ir apgaudineju. Sakau mano sekejos yra pacios geriausios tiek raportu gavo kad matyt facebook uzblokavo.Pati raportavau tai atrase facebook kad tuoj pat patikrins tai matyt patikrino.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie užblokuotą J. Partikės „Instagram“ paskyrą.

Moteris pasakojo, jog užblokavo jos „Instagram“ paskyrą: „Labai gaila ir liūdna, kad taip nutiko. Didžiausias chaosas yra tame, kad anketos netekau ne aš viena. Maniau, kad tokioje situacijoje aš labiau panikuočiau, tačiau buvau rami ir susikūriau naują anketą. Per keletą valandų susirinkau 4 tūkst. sekėjų, o tai yra neblogai. Gal per savaitę ar mėnesį ir susigrąžinsiu atgal sekėjus. Man tos anketos gaila labiau dėl darbinių interesų, nes mane sekė Anglijoje esančios klientės.“

Justinos Partikė nauja anketa (nuotr. asm. archyvo)
Pasakodama apie užblokuotą socialinio tinklo anketą, Justina teigė, kad pastaruoju metu daugelis žmonių neteka savo anketų.

„Viskas nutiko labai paprastai. Vakar grįžau namo ir norėjau atsidaryti savo paskyrą. Pamačiau, kad dėl kažkokių standartų mano anketą užšaldė ir davė 24 val., kad patikrintų ją. Viską padariau, tačiau dar nėra jokių žinių. Pasirodo, kad mano anketą užblokavo iš kitos anketos. Tam tikras užsienietis, kuriam mokami pinigai – blokuoja anketas.

Gavau video, kuriame mačiau, jog ta paskyra paprasčiausiai širdelės paspaudimu užblokuoja anketas. Kitoms anketoms grasina. Čia yra verslas ir jis nori pinigų už tai. Jis kalba angliškai ir matosi pagal jo leksiką, kad jis galimai yra užsienietis. Jis tiesiai šviesiai pasako, kad gavo pinigų ir blokuoja anketas. Sako, jeigu nori, kad neužblokuotų anketos, tuomet reikia mokėti pinigus. Čia yra žiauru“, – neslėpė nuostabos ji.

Justina netrukus kreipėsi į specialistą, kuris padėjo ir jos bičiulei Gerdai Žemaitei. Pastaroji irgi buvo susidūrusi su šia problema.

„Kreipiausi į specialistą Arną, kuris padėjo ir Gerdai Žemaitei. Ji buvo susidūrusi su tokia situacija. Matosi, kad žmogus stengiasi.

Nieko neįprasto nepastebėjau. Viskas įvyko paprastai. Žmogus susirado mano anketą ir širdelės paspaudimu užblokavo anketą. Nežinau, kaip jis taip padaro. Liūdna, nes tai buvo ir pajamų šaltinis. Gaila labiausiai dėl klientų, kurie yra užsienio rinkoje. Turiu gerą specialistą, kuriuo tikiu. Tikiuosi dabar geriausio.

Tai nutiko daugeliui pažįstamų. Instagrame yra profilis, kuris visus blokuoja. Nežinau net kokiu būdu. Uždeda širdelę ant nuotraukos ir automatiškai užblokuoja. Sugalvojau, kad sukursiu naują savo profilį. Žinoma, kad dabar viską tvarko ir specialistas“, – viltingai kalbėjo ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer