Ką pranašauja likimo siunčiami ženklai

Denise Linn laikoma geriausia pranašingų ženklų aiškintoja visoje Amerikoje. Per pastaruosius trejetą metų ji aplankė bemaž visus tolimiausius planetos kampelius.

Denise gebėjimai „iš anapusinio pasaulio“ atsiskleidė dar ankstyvoje jaunystėje, po to, kai ji buvo atsidūrusi prie mirties slenksčio. Dabar Denise – žinoma rašytoja, feng shui ir erdvės išvalymo specialistė. D. Linn skaito paskaitas įvairiuose pasaulio universitetuose. Savo mokymą ji surinko iš įvairiose etninėse kultūrose gyvenančių tautų – pradedant Australijos aborigenais, Afrikos zulais, Naujosios Zelandijos maoriais, o taip pat ir Amerikos protėviais.

Pranašingi ženklai atspindi tai, kas vyksta mūsų pasąmonėje

Pirmiausiai pašnekovė pasidalino kai kuriomis Pietų Afrikos Respublikos tautos –  zulų dar XVIII amžiuje paskelbtomis pranašystėmis, kurios visiškai išsipildė. Pavyzdžiui, apie vienas iš jų – surogatinę (pakaitinę) motiną ir DNR nustatymą tais laikais buvo rašoma: „Moterys nešios savo įsčiose svetimus vaikus“ ir „Apžiūrėjus odos daleles, jūs galėsite nustatyti, kuris kieno tėvas ir kuris kieno motina“.

Anot Denise Linn, mes iš Visatos gauname pranešimų kiekvieną akimirką, tik nesugebame ar nežinome, kaip juos išsifruoti.

„Ir dabar, skaitant šias eilutes, jus pasiekia pranešimai iš aplinkinio pasaulio, adresuoti asmeniškai jums. Suvokiate jūs tai ar ne, bet esate apsupti pranašingų ženklų. Be to, įvairūs ženklai ar simboliai jus pasiekia ir naktį, miegant, sapnuojant ir net snūduriuojant. Ženklai – svarbūs rodikliai, padedantys suprasti save ir  suteikiantys svarbių įžvalgų, galinčių apversti jūsų gyvenimą aukštyn kojomis“, – tvirtino Denise Linn. Jos manymu, ženklai atspindi tai, kas vyksta mūsų pasąmonėje. Tai, ko dažnai nė neįtariate ar nejaučiate.

„Iš tikrųjų kiekvienas žmogus geba „perskaityti“ ir suprasti jam siunčiamus pranašingus ženklus. Suprantama, lengviau tai padaryti moterims, kadangi jų daug stipresnė intuicija ir nuojauta, nei vyrų“, – pridūrė D. Linn.

Anot jos, nuo neatmenamų laikų mūsų protėviai mokėjo išsiaiškinti ženklus, simbolius, požymius ir tuo pačiu išpranašauti ne tik savo, bet ir savo artimų žmonių gyvenimą bei prognozuoti pagal juos jų ateitį ir likimą. Pranašingi  ženklai buvo aiškinami pasitelkus astrologiją,  iczin, feng shui, numerologiją, taro kortas. Taip pat per  pojūčius ir jausmus medituojant ar atliekant jogos pratimus.

Ženklai gali pasiekti jus ir per degančios žvakės liepsną

„Dabar šios žinios ne tokios populiarios, kaip kažkada. Mat įsitraukus į informacinių technologijų naujoves, daugumos atvejų prarandame tą patirtį. Bet vis dėlto jei šiek tiek pasuktume galvą, tikriausiai prisimintume ne vieną savo ar kito žmogaus gyvenimo atvejį, kai juos įspėjo atitinkami ženklai ar požymiai. Gal net susapnavo artėjančią nelaimę…“, – sakė rašytoja. Jos įsitikinimu, pranašingi ženklai yra tiesioginiai anapusinio pasaulio pasiuntiniai. Jie gali nurodyti, kaip toliau elgtis, įspėti dėl būsimų blogų įvykių ir tuo pačiu padėti užkirsti kelią jiems. Galų gale išpranašauti ateitį.

“Ženklai gali pasireikšti tiek per kitus žmones, tiek ir per visai atsitiktinai nugirstus pokalbius, ištartas pavienes frazes, išsireiškimus, net atsitiktines mintis. Net per dainas, kurias niūniuojame  sau, patys to nenorėdami, stovėdami po dušo vandens srove ar važiuojant traukiniu“, – sakė Denise.

Pašnekovės tvirtinimu, pranašingus  ženklus galima išsiaiškinti, kad ir atsivertus atsitiktinį knygos puslapį ir perskaičius pirmą pasitaikiusią frazę. Aišku, geriau jei ta knyga būtų dvasinio turinio. Tiesa, tie patys ženklai gali būti aiškinami įvairiai. Mat kiekviena tauta turi savo ženklų sistemą, kuri skiriasi nuo kitų.

 

Be to, pranašingi ženklai gali pasiekti jus ir per degančios žvakės liepsną arba ateiti su vėjo dvelksmu. Taip pat gali ir prisisapnuoti. Tokio pobūdžio ženklai nurodo tiesiogines sąsajas tarp būsimo įvykio ir žmogaus savijautos.

„Ženklai turi vieną labai svarbią funkciją – atspindi jūsų vidinę būseną. Pavyzdžiui, tas, kuris galvoja, kad pasaulyje milijardai vienišų žmonių, iš tikrųjų yra pats vienišius ir mato tik vienišus žmones, nors pats to ir nesupranta ar nenori pripažinti. Tai yra tos vienišos būtybės, su kuriomis jam tenka susidurti ir bendrauti ir yra jo vidinės vienatvės atspindys.  Tai, ką mes žinome apie save sąmoningai, tik nedidelė dalis to, kas vyksta mūsų pasąmonėje. Gaunami pranašingi ženklai neretai mums „pasufleruoja“, todėl tikrai nereikia jų ignoruoti. Priešingai – mums belieka suklusti ir įsigilinti į juos“, – aiškino ženklų vingrybes pašnekovė.

Gresiant pavojui, jūsų vidinis „aš“ atkakliai priešinasi

Jos tvirtinimu, kai kurie ženklai gali ateiti iš jūsų tėvų namų, šeimos ar net iš tolimų giminaičių, taip pat seniai mirusių žmonių. O kai kurie ženklai atsiranda kaip jūsų asmeninio gyvenimo pasekmė. Tarkim, jūs buvote per plauką nuo mirties. Pavyzdžiui, prieš kažkiek metų nukritote nuo stačių laiptų arba patekote po mašinos ratais, bet išgyvenote. Arba tai galėjo atsitikti bet kuriam iš jūsų, bet stiprus Angelas Sargas padėjo išvengti žūties. Tiesiog jūs to nesupratote. Taigi, bet būtent laiptai ir automobiliai gali tapti jūsų tykojančio pavojaus, gresiančio gyvybei ženklai. Štai kodėl gresiant realiam pavojui jūsų vidinis „aš“, jūsų intuicija ar nuojauta atkakliai priešinasi, „neleidžia“ jums sėsti į automobilį ar lipti kopėčiomis, stačiais laiptais be turėklų. Tuo tarpu kitiems automobilis – jėgos, grožio, laisvės simbolis.

„Вet kuri patirtis iš praėjusių gyvenimų taip pat saugoma mūsų pasąmonėje. Be to, atmintyje glūdi ir prisiminimai apie tuos ženklus, kurie suvaidino ypatingą vaidmenį mūsų ankstesniuose gyvenimuose. Pavyzdžiui, daugumoje kultūrų vaivorykštė – puikus reginys ir ženklas, bet kai kuriose Afrikos tautose ji asocijuojasi su lietaus sezono pabaiga ir sausros pradžia. Taigi, jei jūsų prisiminimai iš ankstesnių gyvenimų susiję būtent su ta teritorija, tai vaivorykštė gali reikšti jūsų  sėkmės pabaigą ir kad ateina juodos dienos. Nors visiems kitiems žmonėms tai teigiamas ženklas. Štai kodėl svarbu ištirti ir savo ankstesnius gyvenimus, norint suprasti, ką asmeniškai jums simbolizuoja vienas ar kittas likimo siunčiamas ženklas“, – pasakojo D.Linn.

Šį kartą ji išaiškino kelis pranašingus ženklus, daugiausiai susijusius su gamtos reiškiniais, paukščiais ir gyvūnais.

Pelėda

Tris kartus arti priskridusi ūkaujanti pelėda prie jūsų namo paprastai praneša apie artimo žmogaus mirtį.

Vėjas

Įsiklausius į vėjo skleidžiamus garsus, pagal tai galima nustatyti besiartinančias bėdas: ligas ar mirtį, žemės kataklizmus, taip pat  ir asmenines nuotaikas bei jausmus, geras žinias, svečių apsilankymą ar sezono, oro  permainas.

Debesys

Priklausomai nuo debesų formų galima sužinoti ne tik savo ateitį, bet ir likimą. Belieka atsigulti ant žemės ir užvertus galvą įsižiūrėti į slenkančius ir besikeičiančius debesis.

Vanduo

Stebint upės ar upeliuko tekėjimą, ežero ar jūros bangavimą taip pat galima sužinoti daug svarbių jums dalykų. Tai yra pagal vandens būseną, jo splava ir tekėjimo pobūdį galima išsiaiškinti, kas jūsų laukia artimiausiomis dienomis.

Vaivorykštė

Jei vaivorykštė, pasirodžiusi skersai kelio, „užtvėrė“ jums kelią, kuriuo ėjote ar keliavote, jokiu būdu negalima po ja pereiti kelio atkarpos. Tai tykojančio pavojaus ženklas. O jei vaivorykštė „perpjauta“ pusiau – tai greitai įvyksiančios  kovos dėl turto, dėl pinigų, dėl statuso, dėl darbo ir panašiai ženklas. O jei danguje pasirodo dvi vaivorykštės, tai yra keliauninkui iš abiejų pusių, tai reiškia, kad jis bus  saugomas visą kelionę. Pamatyta mаža, įvairiaspalvė ir ryški vaivorykštė yra palaiminimo ženklas, kurį jums siunčia Aukščiausiasis arba jūsų protėviai.

Didysis baltasis garnys

Jis vadinamas šventuoju pasiuntiniu. Mat manoma, kad  žmogui pavyksta pamatyti didijį baltąjį garnį tik vieną kartą per gyvenimą. Nors neneigiama, kad kai kurie laimės kūdikiai pamato šį paukštį ir kelis kartus per gyvenimą. Tai labai geras ženklas tiems laimingiesiems. Lygiai taip pat, kaip ir atrasti to paukščio plunksną.

Drugeliai

Jei arti jūsų skrajoja drugelis ar drugeliai, net ir vejami sugrįžta, kai kurie net  „prilimpa“ prie jūsų, vadinasi, jus mylintis ar mylėtas žmogus sugrįš.

Rykliai

Jei jūroje iš tolo pamatytumėte baltajį ryklį, vadinasi, vandenyje maudosi žmogus, kurio ten neturėjo būti.

Paukščiai

Paukščiai, priskrendantys arti mūsų, o paskui staiga apsisuka ir pasuka į kairę pusę, nežada nieko gero. Tada reikia būtinai pereiti į priešingą pusę. Jei kartu skrenda du ar daugiau paukščių – tai  džiaugsmo ir pasisekimo siuntėjai. Tuo tarpu praskrendantis vienas paukštis – liūdesio ir vienatvės simbolis.

Balandžiai

Тrys balandžiai – laukite svečių namuose. Šeši skrendantys balandžiai reiškia, kad jūs greitai įsimylėsite arba jus pabučiuos. Septyni skrendantys balandžiai – gausite gerų žinių ar laišką. Daug skrendančių balandžių simbolizuoja, kad ne už kalnų jūsų vestuvės.

Jūrų erelis

Pamatyti jūros erelį ar rasti jo plunksną reiškia nelaimę. Bet kuris paukštis, medžiojantis žuvis, reiškią nelaimę ir mirtį. Net jo klyksmas gali būti mirties pranašas.

Mėlynoji gervė

Tai – didvyriškumo ir pasiaukojimo simbolis. Labai geras ženklas žmonėms, užmezgusiems naujus santykius.

Varna

Beje, šis daugelio nemėgstamas paukštis visai geras ženklas. Tai sėkmės ir apsivalymo simbolis.

Raganosis

Jei raganosis, karvė, jautis ar kitas raguotasis pereis jums kelią, vadinasi, jūsų asmeninis gyvenimas bus paženklintas nesėkmėmis, išsiskyrimais  ir praradimais. O jei raguotasis eina ta pačia kryptimi, jus lydi ir saugo ištikimasis Angelas Sargas.

Ženklai, įspėjantys apie artimųjų bėdas

D. Linn teigimu, kai kurie ženklai, susiję su fiziniais kūno pojūčiais, liudija, kad kažkas galvoja apie jus ir tokiu būdu nori, jog atkreiptumėte dėmesį ir kaip nors praneštumėte. Pavyzdžiui, jei ausyse netikėtai pradeda ūžti ar švilpti, tai reiškia, kad vyresnis brolis arba autoritetingas jums žmogus, patinkantis vyras stengiasi jus pasiekti. Tuo tarpu pajutus pusavimą žasto srityje – tai signalas iš jūsų tėvų namų. O pajutus širdies permušimus ar sutrikus širdies ritmui, liudija, kad kažkas negerai su jūsų tėvu. Tikėtinos besiartinančios širdies ligos ar net infarktas. Tuo tarpu pulsavimas į kirkšnis ir šlaunis nurodo, kad vyras ar žmona neišvengs lytinių ligų. O pulsuojant  blauzdose  nurodo jaunesnį brolį ar seserį, kuriems reikalinga pagalba. Užtat, kai pradeda kutenti nosį, būkite užtikrinti, sulauksite garbingų svečių ar labai svarbų jūsų gyvenime įvykį.

patarimupasaulis.lt

Site Footer