Kai atrodo, jog viskas prarasta ir nėra dėl ko gyventi …

1. Skausmas – augimo dalis

Kartais gyvenimas uždaro duris, nes ateina laikas judėti toliau. Ir tai yra gerai, nes dažnai mes nepradedame judėti tol, kol nepriverčia aplinkybės.

Atėjus sunkiems laikams, priminkite sau, kad joks skausmas nebūna betikslis. Judėkite tolyn nuo to, kas sukelia jums skausmą, bet niekada nepamirškite skausmo suteiktos pamokos.

Tai, kad kovojate, nereiškia, jog pralaimite. Kiekvienas didelis laimėjimas reikalauja jo vertos kovos. Geriems dalykams reikia laiko. Būkite kantrūs ir pasitikėkite savimi. Viskas bus gerai. Greičiausiai ne akimirksniu, bet galu gale viskas bus… Atsiminkite, kad egzistuoja dvi skausmo rūšys: skausmas, kuris sužeidžia ir skausmas, kuris jus pakeičia. Eidami gyvenimo keliu, nesipriešinkite jam, o padėkite leisti jums augti.

2. Viskas gyvenime laikina

Kai lyja, visada žinote, jog lietus liausis. Kaskart, kai jus įskaudina, žaizda užgyja. Po tamsos visada ateina šviesa – apie tai jums primena kiekvienas rytas, tačiau, dažnai atrodo, jog tamsa liks amžinai. Taip nebus! Nieko nėra amžino.

Tokiu būdu, jeigu būtent dabar viskas yra gerai, mėgaukitės tuo. Tai nesitęs amžinai. Jeigu viskas blogai, nesijaudinkite, nes tai taip pat nesitęs amžinai. Tai, kad gyvenimas šiuo metu nelengvas, nereiškia, kad negalite juoktis.

Tai, kad kažkas kelia jums susirūpinimą, nereiškia, kad negalite nusišypsoti. Kiekviena akimirka suteikia jums naują pradžią ir naują pabaigą. Kiekvieną sekundę gaunate antrą šansą. Tiesiog išnaudokite jį.

 

3. Nerimas ir skundai nieko nepakeis

Tie, kas skundžiasi labiau už visus, pasiekia mažiausiai. Visada geriau pabandyti pasiekti kažką daugiau ir patirti nesėkmę, nei norėti sėkmės nieko nedarant.

Niekas nėra baigta, jeigu jus pralaimėjote. Viskas iš tikrųjų yra baigta, jeigu jūs skundžiatės.

Jeigu tikite kažkuo, nepasiduokite. Ir nepriklausomai nuo to, kas galu gale nutiks, atsiminkite, kad tikroji laimė ateina tada, kai nustojate skųstis savo problemomis ir pradedate dėkoti už visas tas problemas, kurių neturite.

4. Jūsų randai – jūsų jėgos simboliai

Niekada nesigėdinkite gyvenimo paliktų randų. Randas reiškia tai, kad skausmas praėjo ir žaizda užgijo. Tai reiškia, kad jūs nugalėjote skausmą, išmokote pamoką, tapote stipresni ir žengėte pirmyn. Randas – tai triumfo tatuiruotė. Neleiskite randams laikyti jūsų įkaitais. Neleiskite jiems jūsų bauginti. Pažvelkite į juos, kaip į jėgos požymį.

5. Kiekviena maža kova – žingsnis į priekį

Gyvenime kantrybė neprilygsta laukimui. Tai gebėjimas išlaikyti gerą nuotrauką, atkakliai dirbant dėl savo svajonių išsipildymo. Tad jeigu ketinate pabandyti, eikite iki galo. Kitaip startas neturi jokios prasmės.

6. Negatyvi kitų žmonių reakcija – ne jūsų problema

Pasitikėkite savimi, kai blogis jus supa. Šypsokitės, kai kiti bando jus nugalėti. Tai lengvas būdas palaikyti savo entuziazmą. Kai kiti žmonės blogai apie jus atsiliepia, likite savimi. Niekada neleiskite kokioms nors apkalboms jūsų pakeisti. Jūs negalite visko imti į širdį, net kai tai atrodo itin asmeniška. Negalvokite, kad žmonės ką nors daro dėl jūsų. Jie tai daro dėl savęs.

 

7. Tai, kas turi nutikti – nutiks

Atsisakę šauksmų ir nusiskundimų, jūs įgaunate jėgą, pradedate šypsotis ir vertinti savo gyvenimą. Kiekviena kova, su kuria susiduriate, turi palaiminimą, bet, norėdami jį pamatyti, turite atverti širdį ir protą. Jūs negalite priversti dalykus nutikti. Jūs galite tik pabandyti.

Tam tikru momentu turite paleisti situaciją ir leisti nutikti tam, kam lemta nutikti.

8. Tiesiog nesiliaukite judėję

Nebijokite supykti. Nebijokite iš naujo pamilti. Neleiskite įtrūkimams jūsų širdyje pavirsti randais. Supraskite, kad jėga didėja kiekvieną dieną. Supraskite, kad drąsa – nuostabi. Atraskite savo širdyje tai, kas priverčia aplinkinius šypsotis.

vmarkus.lt

Site Footer