Kaimynų elgesys vyrą varo iš proto: žolę pjauna nevilkėdami drabužių

Vyras sužinojo, kad jo naujieji kaimynai yra nudistai, ir, pasak jo, vos po kelių savaičių mažas miestelis tapo turistų traukos centru.

Nors viešoje vietoje apsinuoginti yra neteisėta, vaikščioti po savo namus nuogiems yra visiškai normalu. Tačiau vienas vyras, šalia kurio apsigyveno nauji kaimynai, greitai suprato, kad jie – nudistai.

Vyras paaiškino, kad gyvena labai mažame miestelyje, kur visi visus pažįsta. „Visi namai yra labai arti, mūsų nėra daug, tai maža bendruomenė, rašo mirror.co.uk.

Šiaip ar taip, mūsų naujieji kaimynai yra du nudistai vyrai ir jie labai didžiuojasi galėdami demonstruoti savo gyvenimo būdą, – pasakojo jis socialiniame tinkle „Reddit“. – Pastaruosius kelis mėnesius orai buvo šalti ir viskas buvo ramu bei tylu, bet dabar, kai išlindo saulė, viskas atsiskleidė! Tačiau mes nelabai ką galime padaryti, nėra jie nepažeidžia jokių įstatymų.

Kaimynų elgesys vyrą varo iš proto: žolę pjauna nevilkėdami drabužių

Vis dėlto jis sako, kad negali susilaikyti nekikenęs, kai mato suaugusį vyrą, kuris visiškai nuogas kieme stumdo žoliapjovę.

„Vargu ar kas norėtų, kad nuogą kūną drabstytų pjaunama žolė…Tačiau jis veją pjauna nuogas. Begalinis pasitikėjimas savimi! Tai labai unikalus gyvenimo būdas, kurio niekada nesuprasiu, – pasakojo jis toliau. – Jie tampa miestelio legendomis, visi važiuoja pro jų namus ir net stabteli ar pavažiuoja atgal, nes negali patikėti tuo, ką mato. Kaimynai nėra triukšmingi ar įkyrūs, todėl nepriskirčiau jų „kaimynų iš pragaro“ kategorijai, bet jie yra pakankamai įdomūs, todėl pamaniau, kad mano įrašas jus pralinksmins.“

Kai kurie naudotojai abejojo, ar tikrai nėra nuogumą reglamentuojančių įstatymų, o kiti dalijosi mintimis, ką darytų, jei gyventų nudistų rajone.

„Tai savotiškai pribloškia, – sakė vienas „Reddit“ tinklo naudotojas. – Stebina, kad nuogalių buvimas lauke prie savo namo nelaikomas nepadoriu elgesiu, ypač jei aplink yra vaikų.“

„Tik ne mūsų grafystėje. Jie nepažeidžia jokių įstatymų. Įdomu tai, kad jie apsigyveno miestelio centre, – jam atsakė originalaus įrašo autorius. – Manyčiau, jog savo gyvenimo būdui jie turėtų norėti nuošalesnės sodybos, nes vos už kelių mylių nuo mano namų jų yra daugybė. Tačiau kas žino? Aš tiesiog manau, kad jie kvaili, ir daugiau sau nesuku galvos.“

„Bet ką atiduočiau, kad mano kaimynystėje gyventų nudistai, o ne dabartiniai kaimynai – tikri siaubūnai. Tegul vaikšto nuogi, jie bent jau negadina jums gyvenimo“, – komentavo kitas.

„Netriukšmingi ir neįkyrūs, – pritarė kažkas. – Panašu, kad išlošėte loterijoje!”.

www.tv3.lt

Site Footer