Karolio Akulavičiaus gimtadienio proga – staigmena ir grupės nario žodžiai: visada iš jo jaučiu tik pozityvą

Artėjant vasarai grupė „2 Karolis ir Donatas“ pristato šiltą dainą „Aš tavo gerbėjas“. Dainos premjera sutampa ir su grupės nario Karolio Akulavičiaus gimimo diena – šiemet vyrui sukako 35-eri.

Grupės narys Donatas Balvočius neslepia, kad apie šios dainos prikėlimą jiedu galvojo jau seniai.

„Dainą Karolis buvo įdainavęs dar prieš trejus metus, šįkart ją prikėlėme. Jau nuo praeitų metų spaudžiau jį, kad dainą perdainuotume dviese. Vis tempėsi tas laikas, bet jo jubiliejaus proga bus paleista ši daina“, – dalijosi vyras.

„Ką mes darome su Karoliu ant scenos yra nuostabu, vien iš tos pusės, kaip mes klausomės vienas kito.

Ką jau kalbėti apie asmeninius dalykus, kaip mes patys bendraujame. Kai su Karoliu susitinkame, visada iš jo jaučiu tik pozityvą, o tai yra kažkas nerealaus. Mes su juo dabar išgyvename aukso amžių“, – kalbėjo jis.

 

Išreiškė padėką

O pati dainos idėja sukasi apie artimą grupės narių – Donato Balvočiaus ir Karolio Akulavičiaus – tarpusavio ryšį ir jų santykį su gerbėjais. 

„Priedainyje skamba žodžiai „aš tavo gerbėjas“ – turim tokių gerbėjų, kurie per metus apsilanko net 5 mūsų koncertuose. Atrodo, kad jie jau ir taip viską matė, bet vis vien nesibaido vėl aplankyti. Jaučiu, kad turim labai stiprų palaikymą.

Galima sakyti, kad ir mes esame patys savo gerbėjai. Su daina norime padėkoti ir gerbėjams, kurie mus palaiko ir klauso mūsų dainų. Be gerbėjų mūsų grupė nebūtų tokia stipri“, – kalbėjo Donatas.

Jo ryšys su Karoliu – itin stiprus ir glaudus: „Kartais su artimaisiais taip gerai nesutariu, kaip kad su Karoliu. Kartais jis grįžta namo labai pavargęs po visų veiklų, tačiau visada mane pasitinka su šypsena ir išskėstomis rankomis. Tik šuo taip pasitinka šeimininką.“

www.tv3.lt

Site Footer