Karolis Akulavičius su šeima įsirengė svajonių namus: vyro ir žmonos norai išsiskyrė

Grupės „2 Karolis ir Donatas“ narys Karolis Akulavičius su žmona Ingrida ir vaikais išgyvena jaudinantį etapą – šeima įsikėlė į ką tik naujai įrengtus namus.

K. Akulavičius su šeima gyvenimą kuria savo gimtojoje Akmenėje. Neseniai jie įsikėlė į ką tik naujai įrengtus namus, kurių nuotraukomis atlikėjas pasidalijo ir su naujienų portalu tv3.lt

Užfiksuotuose kadruose matyti, kad 130 kvadratinių metrų ploto namuose kruopščiai apgalvota kiekviena detalė, stilingame interjere vyrauja balta ir auksinė spalva, marmuro detalės, jaukumą kuria augalai.

Įrengimas užtruko metus 

Su naujienų portalu tv3.lt kalbėjęs Karolis neslėpė džiaugsmo – galutinis rezultatas džiugina visą šeimą. Pašnekovas atskleidė, kad visas namų įrengimo procesas užtruko beveik metus. 

„Tikėjomės geriausio ir viskas išties gavosi puikiai. Nuostabus jausmas po metų laiko ateiti į savo namučius ir pamatyti kaip viskas atrodo ne tik kompiuterio ekrane, bet galiausiai ir gyvai“, – kalbėjo K. Akulavičius. 

Darbus patikėjo dizainerei

Karolis ir Ingrida savo namų interjerą patikėjo kurti dizainerei: „Labai džiaugiamės, kad suradome dizainerę, kilusią iš mūsų krašto. Ji išklausė mūsų norus ir fantazijas, neteko daryti jokių didelių korekcijų. Pati ji neseniai buvo apsilankiusi pas mus ir taip pat džiaugėsi rezultatu – sakė, kad namuose jaučiasi daug šilumos.“

Namų įrengimas – dažnai daug kantrybės reikalaujantis procesas, neretai lydimas ir įvairių nesklandumų. Tačiau Karoliui ir Ingridai itin pasiekė – šeimai neteko susidurti su jokiomis problemomis. 

„Visiškai nepasitaikė jokių nesklandumų – turėjome gerą komandą, be to, mano brolis dirba su buitine technika. Pasibaigus darbams su visais darbuotojais apsikabinome, padėkojome už didelį darbą, nes tikrai žinome, kad pasitaiko atvejų, kai viskas padaroma atmestinai. Tai – visų labai išmylėtas projektas“, – teigė K. Akulavičius. 

Išsiskyrė sutuoktinių norai 

Tiesa, atlikėjas atskleidė, kad prieš prasidedant darbams būta diskusijų su žmona – jų norai kiek išsiskyrė. 

„Ingrida yra klasikos mėgėja, o aš norėjau namuose modernių akcentų, gražaus apšvietimo. Todėl labai džiaugiamės, kad ši dizainerė suderino mūsų abiejų norus ir galutinis rezultatas tinka bei patinka mums abiem“, – tikino jis. 

Anot pašnekovo, naujuose namuose gera būti ne tik sutuoktiniams, bet ir judviejų vaikams: „Jie labai laimingi. Visiems be galo gera būti šiuose namuose, gyventi, neskubėti. Ko daugiau reikia?“

www.tv3.lt

Site Footer