Karolis III nori pakviesti Harry ir Meghan į svečius: tam priešinasi 1 žmogus

Karališkosios šeimos nariai dažnai praleidžia vasarą Balmorale, Škotijoje. Karališkosios šeimos ekspertas mano, kad princas Harry ir Meghan Markle šiemet gali būti pakviesti prisijungti prie jų.

Karalius Karolis III dažnai vasarą leidžia Škotijoje ir kviečia karališkosios šeimos narius prisijungti prie jo. Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė vieną kartą lankėsi Balmorale prieš pasitraukdami iš vyresniųjų dirbančių karališkųjų šeimos narių pareigų.

Karališkosios šeimos ekspertas Tomas Quinnas prasitarė, kad tikėtina, jog monarcho planuose yra Harry ir Meghan pakvietimas atvykti į Balmoralą, kur leidžia vasaras šeimos nariai. Tačiau jis taip pat įsitikinęs, kad sutuoktiniai pasiūlymo nepriims.

„Karalius tradiciškai pakvies Harry ir Meghan praleisti dalį vasaros Balmorale, tačiau žinodamas, kad Harry ir Meghan atsiprašys ir atsisakys“, – teigė jis.

Idėja nepatinka vienam šeimos nariui

Be to, pasak eksperto, šiai minčiai priešinasi vienas šeimos narys. 

„Poilsis 50 tūkst. akrų privačioje valdoje gali būti kaip tik ta vieta, kur galima palikti praeitį, bet Camilla bijo visko, kas gali kelti grėsmę ramybei, kurios reikia jos vyrui, kad jis galėtų toliau sveikti po vėžio“, – įsitikinęs T. Quinnas. 

Jis taip pat užsiminė, kad princo Harry nesutarimai su broliu princu Williamu gali sutrukdyti šiems planams. 

„Harry labai norėtų pamatyti Kate Middleton, o reiškiamas rūpestis dėl jos yra jaučiamas. Tačiau jis žino, kad negali pamatyti Kate, nematydamas savo brolio, todėl tai neįvyks“, – atskleidė ekspertas. 

 

Harry Balmorale praleido didelę dalį savo vaikystės. Manoma, kad Karolis III jau buvo užsiminęs jam, jog šią vasarą turėtų vėl apsilankyti su žmona. 

„Karalius užsiminė Harry ir Meghan, kad vasarą jie turėtų atvykti į Balmoralą, pasikalbėti ir išsiaiškinti, ar galima ką nors padaryti dėl tebesitęsiančių nesutarimų šeimoje“, – kalbėjo ekspertas portalui „Mirror“.

www.tv3.lt

Site Footer