Kaune nuo tilto nukrito vyras: gelbėjimo operacija bevaisė – darbus sunkina ledonešis

Ketvirtadienio vakarą Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba (PGV) gavo pranešimą apie įvykusią nelaimę – nuo tilto nukrito vyras. Gelbėtojai išvalgę krantines asmens kūno nerado, šeštadienį pasitelkti dronai.

Naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ apie nelaimę pranešė nuo tilto nukritusio vyro artimieji. Vyras galimai nukrito nuo Č. Radzinausko tilto.

Kauno PGV pranešimą gavo sausio 4 d., 18.47 val., kad nuo Ringaudų link „Megos“ tilto per Nemuną ką tik į vandenį nukrito žmogus. Nemuno pakrante Panemunės g. iki Kačerginės ir pačiame Kačerginės miestelyje nieko neaptikta.

Piliečio paiešką ketvirtadienį vykdė narai – išžvalgę po Česlovo Radzinausko tiltu ir judėję pakrante iki Pyplių miestelio asmens kūno nerado.

„Sausio 5 d. 12.20 val. gautas pranešimas iš Kauno PGV 5-osios komandos pamainos vado, kad narai vyksta į skenduolio paiešką. Išžvalgyta Nemuno atkarpa nuo Č. Radzinausko tilto iki Zapyškio k. Skenduolio nerasta“, – rašoma Kauno PGV suvestinėje.

Paiešką tęsia ir šeštadienį

Kauno policijos atstovė Odeta Vaitkevičienė naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ šeštadienį pakomentavo, kad paieškos veiksmus buvo numatyta tęsti ir šį savaitgalį.

„Kartu su Kauno priešgaisrine gelbėjimo tarnyba (PGT) policijos kriminalistinių tyrimų specialistai su dronu taip pat darbuosis. Šiuo metu kol kas dėl ledonešio Kauno PGT darbų tęsti negali, o mūsų dronas pagal galimybes leidžiant oro sąlygoms tiek šiandien, tiek rytoj bus pasitelkiamas.

Kauno PGT patys spręs dėl ledonešio, ar oro sąlygos jiems leis. Oro sąlygos yra tas rodiklis, kuris labai apsunkina darbus, kad galėtume juos tęsti“, – informavo O. Vaitkevičienė.

www.tv3.lt

Site Footer