Kaune pro langą iškritus mažametei prabilo įvykio liudininkė: viską matė savo akimis

Penktadienį Petrašiūnuose įvyko kraupus nelaimingas atsitikimas – pro langą iškrito vaikas. Įvykio liudininke tapusi Marija atskleidė daugiau įvykio detalių.

Marija (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) naujienų portalui tv3.lt teigė mačiusi vaizdą jau po įvykio. Tuo metu ji su savo sergančiu vaiku keliavo pas gydytoją.

„Mačiau tik vaizdą po įvykio. Kaip mergytė gulėjo… Galva kraujo klane. Šalia klūpojo vyras, užsiėmęs už galvos“, – teigė moteris.

Ji patikino, kad mergaitė iškrito iš trečio aukšto. Moters teigimu pagalbos tarnybos į įvykio vietą atskubėjo žaibišku greičiu:

„Labai greitai atvyko policija ir greitoji. Greitoji mašiną net paliko vidury gatvės ir šoko bėgom. Keletą minučių kažką mergaitei darė, paskui įkeliant į greitąją mačiau, kaip jau pajudino galvą.“

Vaikas buvo dalinai sąmoningas

Kaip praneša naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“, pro langą iškritusį vaiką greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę.

„Gal žinote kas nutiko Kaune, M. Gimbutienės g? Daug policijos, kelios greitosios išskubėjo, daugiabučio kampas užtvertas policijos“, – rašė skaitytoja Erika.

Susisiekus su Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties vyresniuoju pamainos gydytoju, šis informavo, kad 13.37 val. į įvykio vietą T. Masiulio gatvėje, Petrašiūnuose, atvyko greitoji pagalba, nes policijos pareigūnai pranešė apie pro langą iškritusį vaiką.

Anot mediko, vaikas buvo dalinai sąmoningas, šiek tiek reagavo į medikų apžiūrą, kvėpavo pats, tačiau nekalbėjo. Aplink kitų žmonių nebuvo, kurie nurodytų tikslų vaiko amžių, tačiau pirminiais duomenis vaikas galimai yra 4-6 metų amžiaus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer