Ko negalima ir ką reikia daryti per savo gimimo dieną?

Ši diena pasižymi ypatinga energetika. Nuo seno manoma, kad ši diena turi didelę, maginę reikšmę. Nenuostabu, kad su ja surišta daugelis prietarų. Ir jeigu jų laikytis, galima kontroliuoti būsimus įvykius, užsitikrinti sėkmę ir pritraukti į savo gyvenimą laimę ir pasisekimą.

Ką reikia daryti gimimo dieną

Visiems žinomas prietaras, kuris sako, kad kaip sutiksi Naujus Metus, tokie jie ir bus. Bet, pasirodo, šis prietaras liečia ir gimimo dieną. Būtent tuo metu dedami pamatai jūsų asmeninei programai ateinantiems metams. 
Atsibudę gimtadienio rytą nusiteikite gerai nuotaikai – taip jūs tapsite maksimaliai atviri teigiamai energijai, kurią jums siunčia Aukštesniosios jėgos tą dieną. Ji pasižymi dideliu potencialu, sugebančiu atstatyti pažeistą energetinį apvalkalą. Gera nuotaika tą dieną net pajėgi išvaduoti jus nuo nužiūrėjimo.

Neleistini konfliktai, prislėgta nuotaika, agresija. Neigiamos nuotaikos užblokuoja tyros energijos srautą ir jūs tapsite ypač pažeidžiami juodosios magijos poveikiui ir energetiniams vampyrams. Galvokite tik apie gera, „atsijunkite“ nuo visų problemų. Ką jūs suprojektuosite per savo gimimo dieną, tą ir pritrauksite.

Jeigu jūs – tikintis žmogus , kreipkitės su maldomis ir prašymais į Dievą. Jos būtinai bus Jo išgirstos ir norai išpildyti. Teigiamas nusiteikimas ir gera nuotaika gimimo dieną svarbūs dar ir todėl, kad, pagal senovės prietarus, kaip žmogus praleis gimimo dieną, taip jis pragyvens visus metus, iki kitos datos.

Šiandien įsigykite naujus rūbus savo šventei. Jeigu nekviečiate svečių, vis tiek pasipuoškite ir atšvęskite nors simboliškai. Nesirenkite senų, panešiotų rūbų – išgąsdinsite sėkmę. Į rūbų kišenėlę įsidėkite pinigų (jeigu nėra kišenės, įsisiūkite ją vidinėje rūbo pusėje) – kad jų netrūktų visus metus. Ir nepersirenkite iki šventės pabaigos, net jei susiteptumėt.

Ko negalima daryti gimimo dieną

 • Negalima iš anksto švęsti gimtadienio – manoma, kad taip jūs sutrumpinate savo gyvenimą.
 • Likus dienai iki gimtadienio ir per patį gimtadienį nesiskolinkite (net druskos pas kaimynę neprašykite, o tuo labiau pinigų). Kitaip visus metus persekios finansinės problemos, rūpesčiai, nesėkmės ir konfliktai darbe.
 • Neduokite niekam išmaldos ir niekam neskolinkite savo gimimo dieną – išdalinsite ateinančių metų sėkmę ir gerovę.
 • Pagal galimybes stenkitės susilaikyti nuo bendravimo su negaluojančiais – didelė rizika pertempti ant savęs svetimus skausmus. Jeigu to neįmanoma išvengti, įsidėkite į kišenę kokį nors sidabrinį gaminį – jis sustiprins jūsų biolauką.
 • Žmonės, kuriuos jūs pakviečiate į savo gimtadienį, taip pat turi įtakos ateinantiems metams. Šventėje neturi būti 9, 13, 18, 51, 21, 13, 99 ar 100 svečių. Manoma, kad toks skaičius prišaukia solenizantui bėdą.
 • Tas pats liečia ir žvakučių skaičių ant šventinio torto. Jeigu jūsų metai sutampa su vienu iš išvardintų skaičių, išsisukti iš padėties galima nusipirkus žvakutes skaičių pavidalu arba visai atsisakius žvakučių.
 • Gimimo dieną suplonėja barjeras tarp jūsų ir subtilaus pasaulio, todėl jūs tampate ypač imlūs tiek gėriui, tiek blogiui. Todėl nereikia kviesti svečių, su kuriais pas jus nėra šiltų santykių, arba tų, kurių ketinimais abejojate.
 • Jeigu kažkas sudaužė kokį indą per gimtadienį, reikia sakyti: „Laimei“.Šukes galima išnešti tik sekančią dieną, kad neišnešti iš namų sėkmės. Ta pats liečia ir šiukšles – geriau jų išnešimą atidėti kitai dienai.

Ko negalima dovanoti gimimo dienos proga

Dovanos taip pat turi maginę reikšmę solenizanto likime. Todėl svarbūs ir prietarai, kurie jas liečia.

 • Perskaičiuokite gėles kompozicijoje. Gėlių skaičius turi būti nelyginis. Kitu atveju ištraukite vieną žiedą arba išmeskite kompoziciją.
 • Nepageidautina dovanoti galanterijos gaminius ir keraminius indus (piniginės, pirštinės, vazos ir t.t.) – žada suirutę darbe, finansines problemas. Išimtinais atvejais, kad juos „nukenksminti“, galima įdėti monetą. Tai gali padaryti ir tas, kuris dovanoja, ir priimantis dovanas.
 • Padovanotas peilis – konfliktai šeimoje. Tas pats liečia ir visus aštrius daiktus (adatos, žirklės, kardai ir t.t.). Nedovanokite jų. O jei patys gausite dovanų gimtadienio proga, geriau atsikratykite.
 • Perlai – ašaros. Todėl nedovanokite gaminių, inkrustuotų perlais. Dėl tos pačios priežasties nereikia dovanoti nosinių. Jeigu vis tik gavote tokią dovaną, prieš pradedant naudotis ją reikia pamerkti į šventintą vandenį.
 • Veidrodis – tai koridorius tarp dviejų pasaulių. Realaus ir anapusinio. Kadangi gimimo dieną mūsų energetinis laukas labai imlus, tai veidrodis, gautas dovanų, gali suvaidinti lemtingą vaidmenį solenizanto likime. Žiūrėti į jį galima tik kitą dieną.
 • Nepriimkite dovanų iš žmonių, kurių padorumu nesate tikri – jūs kaip siurprizą galite gauti pakišą ar pagadinimą. Jeigu atsisakyti nėra galimybės, tai imdami dovaną pašnibždėkite: „Imu tik tai, ką matau, o nematomą pasilik sau“. Ir mintyse persižegnokite. Ir vis tik, jeigu abejojate dovanotojo ketinimais, tai vėliau dovanos atsikratykite. Geriau išmeskite, tik ne perdovanokite!!!

Smagaus gimtadienio!

Parengė: Būrėja Roma Vičienė

Šaltinis: Mėnesiena: Būrimas kortomis

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer