Kobe Bryanto našlės kova teisme baigta: prisiteisė įspūdingą sumą

Vanessa Bryant su Los Andželo apygarda už 28,85 mln. dolerių patenkino likusias pretenzijas dėl nuotraukų, kuriomis pavaduotojai pasidalijo po 2020 m. įvykusios sraigtasparnio katastrofos, per kurią žuvo jos vyras, buvusi Los Andželo „Lakers“ žvaigždė Kobe Bryantas, jų 13-metė dukra Gianna ir dar septyni žmonės.

Į susitarimą įskaičiuota 15 mln. dolerių, kuriuos prisiekusieji jau priteisė Vanessai Bryant po teismo proceso federaliniame teisme 2022 m. rugpjūtį, skelbė espn.com.

Šiandien sėkmingai baigėsi drąsi ponios Bryant kova siekiant patraukti atsakomybėn asmenis, dalyvavusius šiame groteskiškame elgesyje.Ji kovojo už savo vyrą, dukrą ir visus bendruomenės narius, su kurių mirusia šeima buvo elgiamasi panašiai nepagarbiai. Tikimės, kad jos pergalė teisme ir šis susitarimas padarys galą tokiai praktikai“, – sakė Vanessos Bryant advokatas Luisas Li parengtame pareiškime.

Advokatė Mira Hashmall, atstovaujanti Los Andželo apygardai šioje byloje, pavadino susitarimą „sąžiningu ir pagrįstu“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 2020 m. sausio 26-ąją pasaulį sukrėtė milžiniška tragedija – sraigtasparnio katastrofoje žuvo viena didžiausių sporto ir krepšinio legendų Kobe Bryantas, kuriam tebuvo 41-eri.

Kartu su K. Bryantu žuvo trylikametė dukra Gianna, garsus beisbolo treneris Johnas Altobelli su žmona ir dukra bei dar 5 asmenys.

K. Bryantas su dukra vyko į krepšinio rungtynes. Gianna Bryant ir J. Altobelli dukra kartu žaidė vienoje komandoje.

Gianna, dar kitaip vadinama „GiGi“ lankė „Sierra Canyon“ mokyklą Los Andžele ir jau buvo pradėjusi sekti garsiojo tėvo pėdomis ir jau buvo vadinama kylančia krepšinio žvaigžde. Ji priklausė Los Andželo mergaičių krepšinio komandai „Mamba“.

Garsusi krepšininkas labai didžiavosi savo atžala, socialiniuose tinkluose vyras dažnai dalijosi jos varžybų akimirkomis, nuo mažumės Gianna ir kita Kobe dukra, 17-metė Natalia, nepraleisdavo tėčio varžybų. Per apšilimą prieš varžybas Kobe ir Gianna eidavo į aikštelę drauge.

Netektį išgyvena trys krepšininko dukros ir žmona Vannesa, dvi Kobe atžalos dar visai mažytės: Biankai – vos treji, Capri – 7 mėnesiai. Neseniai K. Bryantas buvo nufotografuotas su Gianna žiūrintis NBA varžybas, krepšininkas dukrą vadino „GiGi“. Prieš 6 dienas jis paviešino vaizdo įrašą iš jos treniruotės ir pasidžiaugė, kad paauglei sekasi vis geriau.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer