Kolegos ir draugai gedi dėl Tyntos mirties: „Nuo šiol rojuje bus kur kas trankiau“

Penktadienį, birželio 28-ąją pasklido žinia apie visuomenininko, politiko, šou žvaigždės Aušrio Kriščiūno-Tyntos (1968-2024) mirtį. Vyrui buvo 56-eri.

Iš viešo gyvenimo jis jau kurį laiką buvo dingęs, naujienų portalo tv3.lt žiniomis, vyras sirgo onkologine liga.

Į skaudžią žinią sureagavo ir vyro draugai bei kolegos, socialiniuose tinkluose pasidaliję užuojauta ir jautriomis žinutėmis.

„Vienas didžiausių gyvenimo nuotykių, kurio neįmanoma užmiršti ir revoliucija TV – populiarumo rekordus mušęs vienas pirmųjų realybės šou “BARAS”. Kiek saulių palydėta ir kiek aušrų sulaukta su Aušrys Kriščiūnas TYNTA!

Nuo šiol rojuje bus kur kas trankiau ir linksmiau! O mes tikrai dar pratęsim…

Užuojauta artimiesiems“, –rašė TV laidų prodiuseris Dominykas Kubilius.

Užuojautą komentaruose skyrė dainininkės Viktorija Mauručaitė ir Gabrielė Grygolaitytė-Vasha.

„Viena iš paskutinių mūsų nuotraukų su a. a. Aušriu. Tai buvo dažasvydžio turnyras tarp radijo stočių. Mes –„Ultra Vires“. Negaliu patikėt…“ – rašė Arnas Klivecka.

Apie vyro mirtį pranešė portalas Kauniečiams.lt.

„Mirė Aušrys Kriščiūnas – TYNTA

Legendinis Kauno visuomenininkas, politikas, šou žvaigždė. Liūdną žinią portalui kaunieciams.lt, kurį jis pats ir įsteigė, patvirtino jo žmona. Nuoširdi užuojauta šeimai. Liūdna ir mums netenkant gero draugo, puikaus, talentingo ir niekad nelėkšto kūrėjo, doro ir principingo Lietuvos patrioto, kuriam buvo vos 56-eri.

Ačiū Aušry, kad buvai su mumis gyvai, visada ir liksi nepamirštas“, – rašė portalas.

Politika ir šou verslas

A. Kriščiūnas buvo aktyvus TV laidų dalyvis, scenaristas. Dalyvavo laidoje „Tegyvuoja karalius“, buvo realybės šou „Baras“ vedėjas.

Įkūrė grupę „Belmondo“, buvo „Išjunk šviesą“ vadybininkas.

Vyras buvo žinomas ir dėl savo politinės veiklos – 1990–2020 m. buvo partijos „Jaunoji Lietuva“ narys, nuo 2020 m. partijos Nacionalinis susivienijimas narys.

Buvo Kauno miesto savivaldybės tarybos narys, kultūros ir meno komiteto pirmininkas.

www.tv3.lt

Site Footer