Kraupi avarija Vilniaus rajone: žuvo keturi žmonės, iš sumaitoto automobilio ištrauktas vaikas

Pirmadienio rytą Vilniaus rajone, Maišiagalos seniūnijoje, Maišiagalos miestelyje, Jauniūnų gatvėje susidūrė sunkiasvoris ir lengvasis automobilis. Pirminiais duomenimis, žuvo keturi žmonės. Iš sumaitoto automobilio išlaisvintas mažametis vaikas.

Kaip patikino PAGD PPV Situacijų koordinavimo skyrius, lengvajame automobilyje buvo penki žmonės, o sunkiasvoriame – vienas vairuotojas. Vilniaus apskrities policija turėjo pirminę informaciją apie du žuvusius asmenis, vėliau aukų skaičius padidėjo iki keturių. Kaip BNS praneša policija, visi žuvusieji – suaugusieji.

Iš sumaitoto automobilio ištraukta apie 7 metų mergaitė ir perduota medikams, BNS pranešė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

Pirminiais duomenimis, lengvasis automobilis palindo po sunkvežimiu, šis apvirto. Vilkiko vairuotojas, gimęs 1988 metais, buvo blaivus, jis paaiškino, kad lengvasis automobilis „Audi“ išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su juo vairuota transporto priemone.

„Automobilį „Audi“ taip pat vairavo 1988 metais gimęs vairuotojas, jis eismo įvykio metu žuvo. Kartu su juo važiavo dar trys suaugę asmenys, kurie žuvo. Automobilyje buvusi apie 7 metų mergaitė, ji išvežta į ligoninę“, – BNS sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė J. Samorokovskaja.

Pasak jos, automobilis labai stipriai sumaitotas, todėl sunku nustatyti kitų žuvusiųjų tapatybes.

Įvykio vietoje dirba gausios policijos, ugniagesių ir medikų pajėgos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer