Kroatą Baby Lasagna sugraudino sutikimas tėvynėje: „Ką dabar turėčiau pasakyti?“

Nors dainos nutilo, apie visai neseniai Malmėje, Švedijoje praūžusią „Euroviziją“ kalbama dar iki šiol. Antrąją vietą iškovojęs Kroatijos atstovas Baby Lasagna (tikrasis vardas – Marko Purišić) jau grįžo į savo tėvynę ir ten buvo sutiktas itin šiltai.

Daugelio favortu laikytas Kroatijos atlikėjas Baby Lasagna atstovavo su daina „Rim Tim Tagi Dim“. Nors vyras išplėšė antrąją vietą didžiajame dainų konkurse, Kroatijoje jį sutiko kaip nugalėtoją.

Vyras pasiekė geriausią visų laikų Kroatijos rezultatą konkurse – pelnė antrąją vietą. Visgi žiūrovų balus jis buvo pirmas, tačiau susumavus juos su komisijos vertinimais, „Eurovizijoje“ triumfavo šveicaras Nemo.

Baby Lasagna nesitikėjo ir tokio gausaus sutikimo, į kurį rinkosi didžiulė minia žmonių, rašo wiwibloggs.com.

„Ką dabar turėčiau pasakyti? Oro uoste tikėjausi dvidešimties žmonių, o čia jų – šimtai. Labai jums ačiū“, – sujaudintas minios palaikymo kalbėjo Baby Lasagna. Vyro akyse taip pat žibėjo džiaugsmo ašaros.

„Nežinau, ką pasakyti ir kaip jums padėkoti. Jūs suteikėte tiek daug laimės, džiaugsmo ir pasididžiavimo man, mano šeimai ir mano komandai. Ačiū nepakanka, bet kol nerasiu kažko geresnio – ačiū“, – socialiniuose tinkluose rašė jis.

Zagrebo aikštėje vykusiame renginyje Baby Lasagna sužavėjo minią atlikdamas „Eurovizijos“ dainą. Jis taip pat skyrė laiko pasisveikinti su gerbėjais ir pasirašyti autografus.

Daugelis rėmėjų išdidžiai vilkėjo Baby Lasagna marškinėlius, kuriuos įkvėpė jo dainos „Rim Tim Tagi Dim“ vaizdo klipas.

Renginyje taip pat koncertavo Kroatijos „Eurovizijos“ veteranai: grupė „Let 3“, Emilija Kokič ir Tajci, kuriems akomponavo Ante Gele, ir kurie linksmino žiūrovus prieš Baby Lasagna pasirodymą.

Renginyje dalyvavo žymūs politikos veikėjai, tarp jų Ministras Pirmininkas Andrejus Plenkovičius.

Baby Lasagna kūryba dažnai turi autobiografinį pasakojimą, gilinantis į jo asmeninę patirtį, taip pat sprendžiant platesnes visuomenės problemas, ypač susijusias su jo tėvyne.

Pavyzdžiui, daina „Rim Tim Tagi Dim“ yra apie vaikiną, kuris palieka Kroatiją ir išvažiuoja laimės ieškoti svetur.

www.tv3.lt

Site Footer