„Lapinų“ vadeivos žmona Aliona Lapinskienė – apie persekiojimus, 3 sūnus ir kalintį vyrą: „Vis laukiu, kol tai pasibaigs“

Grožio specialistė Aliona Lapinskienė jau beveik ketverius metus laukia, kol jos vyras, „Lapinų“ grupuotės vadeiva Laimonas Lapinskas išeis į laisvę. Nors laukti liko ne tiek ir daug, moteris atvira – vienai auginti tris vaikus, dirbti ir prižiūrėti Vilniuje įkurtą verslą yra daug pastangų reikalaujantis išbandymas. „Sunku, bet nieko nepadarysi, kito pasirinkimo aš neturiu“, – sakė ji.

L. Lapinskas, pravarde Lapinas, už grotų kali jau 19 metų. Jis buvo kaltu pripažintas dėl nužudymo, pasikėsinimo nužudyti, prekybos narkotikais, turto prievartavimo, nusikalstamo susivienijimo organizavimo.

Aliona su kalinčiu Laimonu susipažino beveik prieš ketverius metus per bendrą judviejų pažįstamą. Pataisos namuose įvyko pirmasis pasimatymas, po metų – ir vestuvės. 2022-ųjų gegužę sutuoktiniai susilaukė sūnaus Damiro. Alionai tai buvo antroji atžala, pirmojo sūnaus Emilio ji susilaukė iš buvusios santuokos.

Gimė trečioji atžala

L. Lapinsko žmona A. Lapinskienė naujienų portalui tv3.lt atskleidė, kad prieš šešis mėnesius trečią kartą tapo mama – gimė sūnus Damianas. Kaip pasakojo pašnekovė, jos dienos tapo monotoniškos – moteris arba dirba, arba prižiūri namuose vaikus. 

„Darbas, namai, mokykla, būreliai, laikas su vaikais. Taip dabar atrodo mano rutina. Daugiau niekur neišeinu, visada būnu su vaikais, juk neseniai gimė dar vienas lėliukas. Jei nebūnu su jais, vadinasi, esu darbe. Gyvenu nuolatiniu laukimu, kada tėtis ir vyras sugrįš į šeimą. Laukiu akimirkos, kai galėsime džiaugtis vienas kitu“, – kalbėjo ji. 

 

Aliona augina pirmoką Emilį, pusantrų metukų Damirą ir vos prieš šešis mėnesius gimusį Damianą. Jos teigimu, visi trys berniukai – labai skirtingi. 

„Pirmasis sūnelis anksčiau žaidė futbolą, o dabar išbando save karatė. Jis labai ramus ir nuoširdus, visada skubantis padėti, jautrus, nors tuo pačiu ir užsispyręs. O štai Damiras turbūt ateityje bus direktorius. Jis lengvai neprisileidžia kitų, yra labai tvirto charakterio, viskas turi būti pagal jį. Na, o mūsų mažylis yra labai ramus – neverkia, visada šypsosi. Fainuolis!“ – pasakojo trijų atžalų mama. 

Vadovauja grožio verslui

Vilniaus Perkūnkiemio rajone A. Lapinskienė yra įkūrusi grožio studiją „Foxy“. Pati Aliona joje dirba plaukų priauginimo meistre, veda mokymus. Moteris teigė, kad jau nuo mažumės žinojo, jog ateityje dirbs sau, todėl prieš trejus metus įkurtas verslas džiugina. Tiesa, grožio specialistė neslepia, kad derinti karjerą ir motinystę šalia nesant vyrui – sudėtinga. 

„Džiaugiuosi, kad tiek mano, tiek vyro tėvai yra nuostabūs ir visada esantys šalia, prižiūrintys vaikučius. Tik jų dėka galiu nuvažiuoti į darbą, pasitvarkyti kažkokius reikalus. Be to, šiuo metu dirbu ties antruoju savo projektu – greitai pristatysiu savo prekės ženklo drabužį, kuris bus skirtingų modelių“, – atskleidė moteris. 

Prabilo apie sunkumus

Beveik ketverius metus vyro laukianti Aliona nuolat lanko jį pataisos namuose: „Ilgalaikius pasimatymus turime du kartus per mėnesį, o trumpalaikiai yra neriboti, galiu važinėti nors ir kiekvieną dieną. Žinoma, vykstu ten su vaikais, juk visi nori vienas kitą pamatyti. Tokie pasimatymai trunka iki pusantros valandos, tad kartu pabūname, pažaidžiame, taip laikas ir praeina.“

Aliona tikino, kad atsipalaiduoti ji negali ir pasimatymuose su Laimonu, ir savo namuose. Anot pašnekovės, policijos pareigūnai klausosi jų pokalbių su vyru, dažnai pasirodo ir prie namų. 

„Esu persekiojama ne tik namuose, bet ir darbe. Dažnai pastebiu, kaip atvažiuoja pareigūnai su neoficialia uniforma, ateina prie mano grožio salono ir stebi pro langus, kas vyksta. Taip tikrai yra, neišsigalvoju. Tad taip ir gyvenu – keturis metus esu persekiojama. Anksčiau nesu su tuo susidūrusi, o dabar tai yra mano kasdienybė“, – dalijosi ji. 

Aliona neslepia, jog gyvenant be vyro ji jaučiasi vieniša bei tikisi, kad jam sugrįžus namo dienos taps lengvesnės. Kaip pasakojo moteris, norint bent šiek tiek pailsinti mintis, tenka užsiimti užsiimti įvairiomis veiklomis.

„Vis laukiu ir laukiu, kol kažkada tai pasibaigs. Stengiuosi užsiimti veikla, apsiimti daugiau darbų, būti su vaikais, kad kuo mažiau apie tai galvočiau ir neliūdėčiau. Juk vienai suktis buityje išties sunku. Viską padaryti turiu viena, o juk reikia ir sniegą kieme nukasti, ir lapus sugrėbti, ir maistą paruošti, namus prižiūrėti. Žinoma, tai vargina, nes turiu daug ką suspėti. Be to, namuose turiu šunį ir katę, tad ir jiems reikia priežiūros“, – teigė A. Lapinskienė. 

 

Kuria ateities planus

Alionos vyrui Laimonui bausmės atlikimo terminas baigsis 2025-ųjų sausį. Moteris su mylimuoju jau nuo pažinties pradžios kuria savo bendro gyvenimo planus. 

„Šiuo metu didžiausia mūsų svajonė yra, kad pagaliau jis sugrįžtų namo, būtų su vaikais. Vyrui išėjus į laisvę, maksimaliai daug dėmesio skirsime buvimui kartui, važinėjimui į svečius, kelionėms ir skaniam maistui, kurio jam labai trūksta. Jau turime ir savo verslo planą, tad vėliau eisime link jo“, – atskleidė L. Lapinskienė. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer