Laurynas Suodaitis – apie gautą laišką ir uošvienei padovanotą namą: „Matyt, kad bus įsižeidusi“

Santykių drama tarp nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel-Suodaitės ir jos sutuoktinio, verslininko Lauryno Suodaičio toliau tęsiasi. Dar prieš kelias dienas garsi moteris viešai piktinosi vyro elgesiu susitikimų su sūnumi metu. Trečiadienį vyras socialiniame tinkle papasakojo apie pokyčius.

„Orelis ne koks, bet už tai dienelė linksmesnė. Šiandieną gavau laišką, kad vaiką galiu pasiimti, vėl trys valandos prieš susitikimą. Matyt, paprotino advokatai, kad ši korta nepaeis. Kaip ten sakė, kuo mažiau deklaratyvių pareiškimų šiandien, tuo mažiau rytoj reikės teisintis.

Galiu pasidžiaugti, kad teisinėje valstybėje gyvename. Dar vieną laišką gavau, kad uošvienė mane iš namo išregistravo galutinai, nes aš ten negyvenu. Matyt, kad bus įsižeidusi. Sakiau, kad užkulisiuose vyksta oi kiek reikaliukų, čia tik ant scenos toks kuklutis“, – su šypsena veide sakė L. Suodaitis.

Primename, kad verslininkas Laurynas Suodaitis gegužės 12 d. džiaugėsi galėsiantis susitikti su sūnumi. Nors susitikimas įvyko, nuomonės formuotoja Viktorija Siegel-Suodaitė viešai pasipiktino vyro veiksmais su sūnumi.

V. Siegel-Suodaitė penktadienio vakarą „Instagram“ istorijose pasakojo, kad nuo šiol, kol teismas nenustatys vaiko priežiūros tvarkos, judviejų sūnus bus tik pas ją. Anot moters, dėl visko kaltas netinkamas L. Suodaičio elgesys. Nuomonės formuotoja papasakojo, kuo baigėsi pastarasis vyro susitikimas su sūnumi.

„Parašė jam auklytė, kad šiandien gali paimti vaiką tokią ir tokią valandą. Kaip visada, jis pasakė, kad dirba ir gali tik nuo 17 valandos. Man tas laikas nelabai tiko, negerai jis pagal vaiko miegą, mitybą. Tebūnie, sutikau, trims valandoms, kaip visada. Šiandien susitikime dalyvavo auklė. Pasiėmė vaiką, viskas tvarkoje. Mano advokatai jam parašė, kad vaiką reikia grąžinti į labdarių gatvę, nes manęs nėra namuose. Jis nieko neatrašė.

Kai pasakė auklytė, kad jau laikas vežti vaiką į Labdarių gatvę, jis pasakė, kad neveš. Auklytė man paskambino, klausia, ką daryti. Paskambinau advokatei, pasakė, kad laiškas buvo išsiųstas. Jis pasakė, kad nematė, neskaitė, reikia derinti iš anksto. Pagalvojau, gerai, atvažiuosiu pasiimti pati. O tuomet jis sako – ne, niekas vaiko nepasiiminės, aš jį vešiu namo. Auklė sako, kad namuose nieko nėra, ji neturi raktų, aš pati esu mieste. Auklė klausia, nejau mums reikės prie vartų stovėti ir laukti, kol visi grįš, juk mes namo neužeisim. Sako – taip, stovėkit, man yra nesvarbu. Neleido nei man vaiko paimti, nei nuvežti kitu adresu.

Nebežinau, ko dar galima tikėtis iš šio žmogaus. Kasdien darosi vis baisiau“, – instagrame sakė V. Siegel-Suodaitė.

Kiek vėliau moteris rašė, kad viešai tuo pasidalinusi, sulaukė reakcijos iš L. Suodaičio: „Storiai padėjo, kad vaiką pristatė prašytu adresu! Gaila auklės, ką jai teko patirti ir nervuotis, žmogus net į vaistinę eina vaistų pirkti, spaudimas sukilo. Košmaras.“

Šios kalbos pro akis nepraslydo ir pačiam L. Suodaičiui.

L. Suodaitis kalbėjo socialinio tinklo „Instagram“ istorijose.

„Būsiu apsišovęs sakydamas, kad po dviejų mėnesių visi pamirš tą antradienį, bet viskas grimzta užmarštin greičiau, užteko mėnesio. Kažkam gyvenimėliai tęsiasi tarsi nieko nebuvo, kai kam prasideda iš naujo, statybos nuo pamatų. Šiandien ryte gavome laišką iš mediacijos, valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos.

Dvi savaitės buvo iki praeito penktadienio gauti atsakymą iš kitos pusės dėl sutikimo arba nesutikimo mediacijai, tai jokio atsakymo jie negavo. Pamenat, buvo deklaruota, kad vieną dieną reikės susėsti dėl vaiko kalbėtis, bet ta diena turbūt niekada neateis. Gal ir gerai, nes mažiau čia buvo tampymosi per mediaciją, kuri vis tiek nieko nebuvo atvedusi. Dabar procesai teismo keliu bus žymiai greitesni.

Labai tikiuosi, kad greitu metu baigsis visi pasirodymai tualetuose ir bandymas vėl lygioje vietoje prikelt bangų. Rašėte penktadienį, kas ten buvo, tai tas ir buvo, kad vyksta įvairūs žaidimukai. Penktadienį tas terminas buvo, tai dabar dar bus paskutinis pasispardymas prieš teismui priimant nuosprendžius tolyn. Tokie ten ir motyvai, o mes toliau judam į priekį ir tikiuosi, kad ilgai neužtruks ir bus sudėliotas grafikas, kada bus normaliai galima matytis ir rūpintis vaiku.

Instagrame atmintis turi savybę galioti 24 valandas, kiek galioja storiukai. O rytoj jau galima kitą tiesą piešti. Tai, kam patogu, kokią piešti, tokią ir piešiasi. Na ir smagu“, – ironiškai kalbėjo L. Suodaitis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer