Lėktuvo katastrofoje žuvo aktorius Christianas Oliveris: kartu su juo – ir mažametės dukros

Sausio 4-ąją prie Karibų jūros salos krantų sudužus nedideliam lėktuvui, žuvo 51-erių vokiečių aktorius Christianas Oliveris. Kartu su juo – ir dvi mažametės dukros.

Jų vienmotoris lėktuvas ketvirtadienio popietę pakilo iš Bekvijos, mažytės Sent Vinsento ir Grenadinų salos ir skrido į netoliese esančią Sent Lusiją. Praėjus kelioms akimirkoms po pakilimo, orlaivis susidūrė su su nepatikslintais sunkumais ir nukrito į jūrą.

„Paget Farm“ žvejai ir narai savo valtimis išplaukė į įvykio vietą, kad suteiktų pagalbą. Buvo informuota SVG pakrančių apsaugos tarnyba, kuri skubiai išvyko į Paget Farm, Bekiją, ir vadovavo gelbėjimo darbams, skelbia portalas PEOPLE.

Žuvo keturi žmonės

Valdžios institucijos nustatė, kad trys lėktuvo keleiviai yra 51-erių Christianas Oliveris ir dvi jo dukterys – 10-ies Madita ir 12-os Annik. Pilotas buvo identifikuotas kaip Robertas Sachsas, kuriam priklausė lėktuvas.

Valdžios institucijos teigė, kad piloto ir keleivių kūnus iš orlaivio ir vandenų ištraukė SVG pakrančių apsaugos tarnyba. Vėliau buvo konstatuota aukų mirtis.

Girdėjo neįprastą garsą

RSVGPF savo pareiškime pridūrė, kad aukų kūnai buvo nugabenti į morgą, kur atlikus skrodimą bus nustatyta mirties priežastis. 

Kaip pranešė laikraštis „St. Vincent Times“, keli gyventojai teigė, kad kylant lėktuvui girdėjo spragsintį garsą.

„Skambėjo taip, tarsi automobilis vargtų, žinote, užgestų, stengtųsi įveikti kalną“, – leidiniui pasakojo vietos gyventojas Danroy Josephas.

Dar sausio 1 d. aktorius socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo naujametiniu sveikinimu. 

„Linkėjimai iš rojaus! Į bendruomenę ir meilę… 2024 m., mes ateiname!“ – rašė jis. 

Aktorė Bai Ling „Instagram“ įraše išreiškė pagarbą žuvusiam aktoriui. 

„Brangusis Christianai Oliveri. Su ašaromis akyse negaliu išreikšti to liūdesio, kurį pajutau, kai visai neseniai man paskambino ir pranešė, kad lėktuvas, kuriuo jis skrido, sudužo, įskaitant jo gražiąsias 2 dukras ir pilotą, visi mirė! Karibuose. Jis atostogavo“, –rašė ji prie nuotraukos, kurioje ji nufotografuota kartu su aktoriumi.

„Tiesiog negalėjau patikėti, kad tai tiesa, paskutinį kartą filmavomės Holivude 2023 m. gruodžio 20 d., prieš pat Kalėdas“, – pridūrė 57-erių B.Ling. 

Aktorius C. Oliveris atliko vaidmenis tokiuose filmuose kaip „Spidas Reiseris“, „Indianas Džounsas ir lemties artefaktas“, „Valkirija“, seriale „Kobra 11“. 

www.tv3.lt

Site Footer