Liepsnos Kazlų Rūdoje pasiglemžė lentpjūvę: nuostoliai verslui – milžiniški

Gausios ugniagesių pajėgos antradienį vakare lėkė į Kazlų Rūdos savivaldybę. Dėl kol kas neaiškių priežasčių užsiliepsnojo lentpjūvė. Ugnis išplito staigiai – viduje buvo daug medienos. Ugniagesiams į pagalbą skubėjo ir autocisternos iš kitų miestų.

Pranešimą, apie Kazlų Rūdos savivaldybėje, prie Ažuolų Būdos gyvenvietės liepsnojantį pastatą, ugniagesiai gelbėtojai gavo antradienio vakarą. Marijampolės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams į pagalbą teko kviesti ir ugniagesius iš Kauno.

„Dega lentpjūvė ir atvykus pirmom pajėgom, pasitvirtino gaisro požymis, kad lentpjūvė dega atvira liepsna. Buvo padidintas pajėgų siuntimo numeris iki šešių autocisternų“, – pasakojo Rimvydas Paulauskas, pajėgų valdymo skyriaus specialistas.

Pradėtas tyrimas

Ugniagesių ekspertai pradėjo tyrimą, žmonės per gaisrą nenukentėjo. Bet nuostoliai verslui bus milžiniški – lentpjūvė sudegė visiškai, ugnis sunaikino ir viduje buvusią medieną.

„Gesinimo sąlygas sunkina tas, kad pastatas yra platus, konstrukcijos yra nuo karščio įkaitusios, įlinkusios, ugniagesiai į vidų įeiti negali, nesaugu. Vyksta gesinimas iš išorės“, – teigia R. Paulauskas.

Kas sukėlė gaisrą lentpjūvėje – išsiaiškins ekspertai, kol kas priežastis nėra žinoma.

www.tv3.lt

Site Footer