Lietuvos ministerijos solidarizuojasi su LGBT+ eitynėmis: pasipuošė vaivorykštės spalvomis

Lietuvos institucijos solidarizuojasi su šeštadienį Vilniuje vyksiančiomis LGBT+ bendruomenės eitynėmis. Socialinių tinklų paskyrose palaikymą reiškė ir vaivorykštės spalvomis pasipuošė Kultūros, Teisingumo, Užsienio reikalų bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

„Šiandien Vilniuje švenčiame meilę ir lygybę!“, – pasidalinusi nuotrauka su vaivorykštės vėliavos akcentu skelbia Gabrieliaus Landsbergio vadovaujama ministerija.

„Džiaugiamės galėdami jus pakviesti į Lithuanian Pride eitynes „Už lygybę!“. Atėjo laikas švęsti lygybę ir įvairovę Lietuvoje. (…) Jūsų dalyvavimas yra svarbus – parodykime, kad Lietuva yra atvira, tolerantiška ir stipri bendruomenė!“, – rašoma Teisingumo ministerijos feisbuko paskyroje.

Eitynių išvakarėse vaivorykštės spalvomis taip pat perdažyta ne kartą vandalų niokota perėja šalia MO muziejaus.

Šeštadienio pavakarę Vilniuje planuojamos LGBT+ bendruomenės eitynės. LGBT+ bendruomenės eitynių dalyviai link Vingio parko nuo Bernardinų sodo pajudės 16 val. Po eitynių Vingio parke iš karto po eitynių vyks nemokamas „Lithuanian Pride“ koncertas, kurio metu taip pat vyks Vaivorykštės apdovanojimų įteikimas.

www.tv3.lt

Site Footer