Liūdna žinia Tauragės gyventojams: mirė mylima savivaldybės administracijos darbuotoja

Tauragę apskriejo liūdna žinia – gruodžio 16 dieną mirė ilgametė Tauragės savivaldybės administracijos darbuotoja Albina Stankevičiūtė.

Skaudžia žinia socialiniuose tinkluose penktadienį pasidalino Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Sigitas Kancevyčius, kurį laiką dirbęs kartu su A. Stankevičiūte. Velionę tarybos narys prisimena tik šilčiausiais žodžiais.

Šiandien (gruodžio 16 d. – aut. past.) mane pasiekė skaudi žinia. Amžinybėn iškeliavo buvusi ilgametė savivaldybės darbuotoja Albina Stankevičiūtė.

Su Albina keletą metų teko dirbti kartu. Nepaprastai žavėjo jos meilė ir pagarba žmonėms. Per savo ilgus darbo metus, Albina pagelbėjo tūkstančiams žmonių

Neabejoju, kad jos pagalbos teko sulaukti kelioms tauragiškių kartoms. Manau, kiekvienas patvirtins, kad tai buvo savivaldybės tarnautojo etalonas. Joje derėjo kuklumas, reiklumas, gera nuotaika, dalykiškumas, meilė, pamatuotas kritiškumas, pasiaukojimas, optimizmas, pagarba, humoras…

Mano nuomone, tai buvo geriausia visų laikų Tauragės rajono savivaldybės darbuotoja. Amžiną Atilsį Albinai Stankevičiūtei“, – dalinosi S. Kancevyčius.

Nuoširdi užuojauta velionės šeimai ir artimiesiems.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer