Liveta Kazlauskienė įsigijo šunytę be Petro žinios: atskleidė jo reakciją

Atlikėja Liveta Kazlauskienė kartu su savo augintine, pudelio veislės šunyte Bella gyvena itin džiaugsmingai. Tiesa, moteris prisiminė, kad augintinis į jos ir Petro Kazlausko namus atkeliavo be vyro žinios. Šios istorijos moteris niekada nepamirš! O štai dabar Bellutė ne tik tirpdo visų namiškių širdis, bet net ir yra juokais vadinama Petro meiluže.

Livetos ir Petro Kazlauskų šunytei Bellai rugsėjo 17 dieną bus 14 metų.

Naujienų portalui tv3.lt Liveta sutiko papasakoti augintinio atsiradimo istoriją.

Anksčiau Liveta ir Petras augino pudelio veislės šunytę Sarą. Kai ji iškeliavo, paliko širdį tirpdantį ženklą.

„Po pagalve visi radome po saldainį „Meška Šiaurėje“, ant kurio matėsi Saros dantukų įspaudas. Tiek po mano, tiek po Ingridos, tiek po Petro pagalve buvo šis saldainis. Iki šiol jį turiu“, – prisiminė L. Kazlauskienė.

Po šio augintinio mirties, Liveta išgyveno daug skausmo. Tačiau draugai padėjo atversti naują gyvenimo puslapį.

„Visą mėnesį po Sarutės mirties tarsi girdėjau jos žingsnius, jusdavau, kaip ji judina lovą. Jau galvojau, kad bus blogai, vis verkdavau ir verkdavau. Ir koncertuose apsiverkdavau. Kai myliu, tai jau myliu.

Po to suprato visi draugai, kad man blogai, kad liūdna. Ji iškeliavo birželio mėnesį, rugsėjį buvo mano gimtadienis. Atėjo svečiai ir davė voką su baltu pudeliuku, kuriame – pinigai. Draugai prašė nusipirkti kitą šuniuką, kad vėl būčiau linksma.

Tas palinkėjimas taip įstrigo, aš greitai naktį juos išleidusi ieškojau šuniuko.

Nemenčinėje gyvenanti ponia turėjo du pudeliukus, kurie atsivesdavo vaikučių. Ir taip atkeliavo Bellutė“, – pasakojo pašnekovė.

Bella atvyko pas Livetą ir Petrą neįprastai

O atkeliavo – ne bet kaip. Ją atvežė į televizijos studiją, kai Liveta ir Petras filmavosi.

„Buvo tokia mažutė, bet iškart jai labai tiko Ingrida. Iki šiol į ją žiūri kaip į mylimiausią draugę, į mane – kaip į mamą. O Petras… Jis kaip jos meilužis. Gali duoti ant piršto galiuko išpjauto lašinuko, o Bellutė dėl to tiesiog pašėlsta. Jis mūsų visų moterų numylėtinis. Jis jai vos pusbalsiu ką nors pasako, iškart išgirsta, lekia pas jį“, – sakė ji.

Petras apie naują augintinį nieko nežinojo. Jam tai buvo tarsi staigmena.

„Iš pradžių su Petru nesitarėme. Jis sakė, kad reikia išgyventi tą netektį ir kitų šunelių nebeturėsime, nes reikia vykti į koncertus, išvažiuoti kur nors ilgesniam laikui, nebus kam prižiūrėti. Jis nenorėjo, nes reikia atsakingai rūpintis.

Bet mes vis tiek nusipirkom. Sakau, čia dar vienas mūsų šeimos narys – Bella Kazlauskaitė. Petras stebėjosi, kad net pavardę jo davėm neatsiklausę“, – juokėsi moteris.

Buvo ir šunybių

Kai augo, ko tik nebuvo. Kai buvo visai mažutė, pasilikdavo viena. O tada namuose prasdėdavo tikros šunybės.

„Nesugraužė nė vienų batų, bet kartą suvalgė violetinių tulpių žiedus. Iš pradžių nesupratau, kas įvyko, nes pamačiau, kad Bellos violetinės spalvos išmata. Iškart išvežiau pas veterinarą, jis irgi stebėjosi. Davė vaistukų, liepė grįžti namo ir stebėti. O tada grįžusi ir pamačiau, kad nėra tulpių žiedų“, – sakė Liveta.

Kaip teigė pašnekovė, Bellutė miega lovoje, žino daug žodžių. Moteris išties stebisi, kokia ji protinga.

„Sakau – kur nosytė? Ji pajudina nosį. Sakau – leisk akytes išvalyk. Ji leidžia. Žino, kur ausys, kojos, uodegytė. Parėjusi iš lauko stovi tol, kol jai nepavalome uodegytės ir kojyčių. Ji taip priprato ir švariai, steriliai, tvarkingai gyvena.

Ji turi savo maisto stalčių. Kai ko nors iš jo nori – atsisėda šalia ir sučiaudi. Tada paklausiu, ko nori, atidarau. Ji viską apuosto ir su nosyte parodo, ko konkrečiai nori. O jei pabandau paduoti ką nors kito – neima, nusisuka“, – šypsojosi atlikėja.

Pudeliais Liveta ir Petras susižavėjo nuo tada, kai jų giminaičiai dirbo cirko artistais, važinėjo po visą pasaulį. Jų dukra Jolanta turėjo numerį su šiais šunimis.

„Nors aš esu prieš cirką, mačiau baisių visokių vaizdų, pavyzdžiui, kaip šlapinosi meškiukas, sukamas virš žmonių.

O Nikojalų Zobovą po meškos istorijos net išmečiau iš savo „Facebook“ draugų. Jis yra nebe žmogus, aš jį pasmerkusi“, – negailėstingai rėžė ji.

Liveta labai palaiko gyvūnų teises ir už jas kovoja.

„Esu prieš grandines. Tai – praeitas etapas. Turime galvoti apie gyvūną kaip apie tą, kuris irgi turi jausmus, jam taip pat skauda, o vasarą – karšta prie būdos. Jie taip pat verkia, net tekę matyti verkiantį šunį. Aišku, socialiniuose tinkluose.

Negaliu pateisinti nei vieno žmogaus, kuris kankina gyvūnus. Jei išgirstu cypiantį gyvūnėlį, iš karto deduosi kedus ir einu ieškoti, išsiaiškinti situacijos. Negaliu pravažiuoti net pro nudaužtą gyvūnėlį.

Be galo mylime Bellutę, ji kaip mano mažas vaikutis, mano sielos gydytoja, blogų nuotaikų pataisytoja. Nežinau, kaip reiks atprasti nuo gyvenimo be jos, jei iškeliautų, nes yra garbingo amžiaus“, – teigė ji.

 

Petras testuoja Bellos produktus

O štai kartą įvyko tikrai juokingas dalykas. Petras netyčia suvalgė Bellos skanėstą. Bet dabar viskas pasisuko dar kita linkme – jis testuoja šunytės šampūną, kad įsitikintų, jog šis neperšti akių.

„Atsimenu, nupirkome Bellutei specialų šunų šokoladą. Tada padėjau jį virtuvėje. Paskui jis dingo, vėliau paklausiau, kur jis. Petras sakė, kad suvalgė, jam toks įdomesnis skonis buvo, ne per saldus. Aš ėmiau juoktis. Petras pastebėjo, kad net plaukai blizgėti pradėjo nuo to šokolado.

Dabar duodu Petrui išbandyti ir Bellutės šampūną. Ten parašyta, kad „negraužia“ akyčių, tad norėjome įsitikinti. Tai patikrino.

Dar perkame Bellutei tokius jogurtinius skanėtukus, tų ir aš paragavau. Tikrai labai skanūs. Juk jei žmonės tepa arklio tepalu savo sąnarius, tai gal gyvūnams labiau išieškoti tie dalykai, kad nekenktų“, – naujienų portalui tv3.lt pasakojo L. Kazlauskienė.

www.tv3.lt

Site Footer