Londone pirtininkas Vladas Jokubauskas išvanojo Justiną Bieberį: pasidalijo įspūdžiais

Šiaulių SPA centras socialiniuose tinkluose visai neseniai pasidalijo įdomia žinia – jų meistrams teko garbė savo paslaugas teikti atlikėjui Justinui Bieberiui.

Įspūdžiais ir įrašu jie sutiko pasidalyti su portalo tv3.lt skaitytojais.

„Norime pasidžiaugti, kad „SPA Šiauliai“ meistrai vanoja garsiausias pasaulio žvaigždes!

Pastarasis vanojimas vyko Londone, Justin Bieber vanojo mūsų komplekso vanotojas, Europos sportinio vanojimo ir pasaulio saunos čempionas Vladas Jokubauskas!

Šį vanojimą gali išbandyti ir TU!“ – rašė jie socialiniuose tinkluose.

Portalui tv3.lt V.Jakubauskas plačiau papasakojo apie susitikimą Londone su Justinu Bieberiu.

„Susitikus su J.Bieber buvo užduoti įprasti specialisto klausimai, kas liečia darbą. Koks pageidavimas, kas mane parekomendavo, ar nėra alergijos kvapams, ar dažnai lanko pirtis ir pan. J. Bieber atsakė, jog tik išlipo iš lėktuvo ir nori atsipalaiduoti, atstatyti jėgas. Alergijos kvapams neturintis.

Šalto vanojimo metu Justin užmigo ir miegojo daugiau kaip valandą. Po procedūros J. Bieber padėkojo už kūno perkrovimo programą.

Jo žodžiais: „tokių pojūčių nėra patyręs gyvenime.“ Nusifotografavome kiekvienas savo telefonais ir jis pasakė, kad lauks kito karto. Taip pat prieš keletą metų vanojau garsią šeimą – Lily Allen ir jos vyrą, Holivudo aktorių David Harbour“, – apie įspūdžius pasakojo Šiaulių SPA centro atstovas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer