Lukšių pieninė atleidžia visus 150 darbuotojų

Bankrutuojanti bendrovės „Marijampolės pieno konservai“ valdoma sūrio „Liliputas“ ir „Senolių“ produkcijos gamintoja Lukšių pieninė apie atleidimą įspėjo visus 150 darbuotojų. Apie tai ji pranešė Užimtumo tarnybai.

Lukšių pieninės nemokumo administratorius, bendrovės „Valnetas“ vadovas Gintaras Adomonis BNS šią savaitę sakė, kad Lukšių pieninėje gamyba vyksta, jos stabdyti kol kas neplanuojama.

Apie inicijuotą neteisminį Lukšių pieninės bankrotą G. Adomonis BNS patvirtino praėjusią savaitę. Įmonės įsiskolinimų ir kitų įsipareigojimų jis negalėjo patikslinti, o dėl bankroto kreipėsi įmonės vadovas.

Registrų centro duomenimis, įmonės pajamos 2021 metais mažėjo 8,2 proc. iki 19,4 mln. eurų, o nuostoliai išaugo 2,9 karto iki 1,8 mln. eurų.

Pernai rugsėjo pabaigoje skelbta, kad Lukšių pieninės darbuotojams paskelbtos ilgalaikės prastovos, dalis jų išėjo iš darbo.

Lukšių pieninė veikia trijuose padaliniuose Šakių rajone, Jurbarke ir Jurbarko rajone, 2021 metais juose dirbo vidutiniškai 257 darbuotojai. Šiuo metu, „Sodros“ duomenimis, įmonėje dirba 150 žmonių. „Marijampolės pieno konservai“ valdo 100 proc. Lukšių pieninės akcijų.

Įsigyti Lukšių pieninę norėtų žemės ūkio kooperatyvas „Pienas LT“ norėtų, BNS šią savaitę patvirtino jo valdybos pirmininkas Tomas Raudonius. Tačiau G. Adomonis BNS tikino, kad apie įmonės pardavimo reikalus kalbėti dar anksti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer