Maksimas Galkinas atvyksta į Lietuvą: Rusijoje jis laikomas „užsienio agentu“

Rusų komikas Maksimas Galkinas pasirodys ir Lietuvoje. Skelbiama, kad žinomas humoristas surengs net kelis pasirodymus čia.

Lapkričio mėnesį bus galima jį išvysti Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje.

Kaip skelbiama renginio aprašyme, M. Galkino naujos programos pasirodymai su daug pokštų, dainų bei staigmenų, vyks lapkričio 10 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, lapkričio 12 d. Klaipėdos „Švyturio arenoje“ ir lapkričio 14 d. Kauno „Žalgirio arenoje“.

Scenoje M. Galkinas visada vienas, tačiau jis meistriškai įkūnija daugybę skirtingų žmonių – nuo politikų iki šou verslo atstovų. Humoreskos, anekdotai, taiklūs ir juokingi pastebėjimai apie šių dienų aktualijas ir, žinoma, parodijos! M. Galkinas visada pataiko į dešimtuką: pastebi ryškiausius parodijuojamo žmogaus charakterio bruožus, elgesio ypatumus, mimikos ir balso subtilybes, skelbiama compensakoncertusale.lt.

Primename, kad neseniai M. Galkinas buvo paskelbtas „užsienio agentu“.

Po to, kai 2022 m. vasario 24 d. Rusijos okupantai įsiveržė į Ukrainą, Maksimas Galkinas ne kartą teigė, kad Kremliaus įsakymu buvo bombarduojami taikūs Ukrainos miestai, rašo UNIAN.

Pats komikas su žmona lla Pugačiova ir vaikais išvyko į Izraelį, tačiau dabar jo žmona ir mažamečiai vaikai grįžo į Maskvą. Pats Galkinas keliauja po pasaulį su pasirodymais. Pavasarį jis pareiškė, kad dalį pelno skirs nuo karo nukentėjusiems ukrainiečiams.

Vis dėlto vyras ir pats sureagavo į Rusijos pareiškimą socialiniuose tinkluose.

„Esu komikas, užsiimu politine satyra ir tai ant scenos darau jau 28 metus. Pradėjau dar tada, kai prezidentas buvo Borisas Jelcinas. Kreipdamasis į savo sekėjus, sakau, kad aš visa tai darau labai nuoširdžiai ir be jokio melo. Teisingumo ministerija, aš savo nuomonės, minčių ir nuoširdumo niekam neparduodu ir svetimų minčių neperku. Iš Ukrainos jokių pinigų jau seniai negaunu. Todėl visa, ką jūs pareiškėte, yra išgalvota ir nežinau, kodėl išvis daroma. O aš humoro ir politinės satyros žanro tikrai neatsisakysiu – kaip anksčiau juokaudavau apie politikus, taip ir toliau juokausiu. Tai mano teisė, įrašyta Konstitucijoje“, – sakė jis.

Rusijoje tęsiasi Maksimo Galkino persekiojimas, kuris po plataus Rusijos įsiveržimo į Ukrainą išreiškė savo prieškarinę poziciją ir teigė, kad okupantai žudo ukrainiečius. Dabar teisininkas, televizijos kanalo „Spas“ laidų vedėjas Pavlo Astachovas pareiškė, kad Galkiną esą reikia „plakti“, nes jo generolas tėvas vaikystėje taip nedarė. Į šias kalbas sureagavo ir pats M. Galkinas.

Televizijos kanalo „Spas“ vedėjas neseniai sureagavo į humoristo veiksmus, siūlydamas jį perauklėti. „Maksimą Galkiną reikia kruopščiai nuplakti, jo generolas tėtis vaikystėje jo nepakankamai plakė. Man jo gaila – talentingas žmogus“, – savo nuomonę išreiškė advokatas.

„Taip apie mane sakė teisininkas, televizijos kanalo „Spas“ vedėjas Pavelas Astachovas. Leiskite tik priminti, kad Pavelas Astachovas septynerius metus buvo Rusijos prezidento vaiko teisių komisaras“, – socialiniame tinkle rašė M. Galkinas.

Alos Pugačiovos vyras išvadino Rusiją agresore ir pasakė tiesą, kad įsibrovėliai šaudė į ukrainiečius. Rusijos Federacija pradėjo rengti menininkui baudžiamąją bylą. Pranešama, kad jo pilis jau užgrobta, o Maksimas ir jo šeima nebegalės ten grįžti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer