Mantas Vygantas Balyje išpildė seną svajonę: mylimoji Jolanta tam nesiryžo

Atlikėjas Mantas Vygantas savo gyvenimo ir scenos partnerei Jolantai Naruševičiūtei 55-ojo jubiliejaus proga padovanojo nepamirštamą dovaną – pasakiškas dvi savaites Balio saloje. Ši išvyka tapo dideliu džiaugsmu ir pačiam Mantui – kelionės metu jis išpildė vieną seną savo rsvajonę.

Kartu su bičiuliais iš Balio salos neseniai sugrįžę atlikėjai Mantas ir Jolanta socialiniuose tinkluose su sekėjais nuolat dalijosi užburiančiais išvykos vaizdais. Pora čia ne tik tyrinėjo egzotišką gamtą, bet ir negailėjo sau išskirtinių pramogų.

Mantas Vygantas išbandė neeilinę pramogą

Viena iš jų tapo tikru svajonės išsipildymu Mantui. Vyras išbandė vieną iš Balio salos traukos centrų – virš ryžių laukų kabančias sūpynes. 

Socialiniame tinkle M. Vygantas pasidalijo filmuku, kuriame matyti, kaip atlikėjas supasi ant kabančių sūpynių ir mėgaujasi užburiančiais vaizdais. 

Naujienų portalui tv3.lt Mantas pasakojo, kad apie šią pramogą svajojo jau seniai. Tiesa, jis pripažįsta, kad ne kiekvienas tam ryžtųsi. 

 

Mėgaujasi ekstremaliais dalykais

„Buvo trys pasirinkimai – gali suptis 10, 15 ir 25 metrų aukštyje, pastarosios skaitosi jau kaip ekstremalios sūpynės. Tačiau man pačiam baimės nebuvo. Vasarą sugrįžęs į Lietuvą aš šokinėju su parašiutais, ekstremalūs dalykai man yra prie širdies“, – atskleidė jis. 

Kaip pasakojo M. Vygantas, šios pramogos metu keliautojai yra pirmyn ir atgal išsupami 15 kartų. Pašnekovo tikinimu, supdamasis jis jautėsi saugiai, o prieš jį atsivėrę vaizdai gniaužė kvapą. 

„Ši pramoga tikrai saugi, buvau labai stipriai pririštas. Beliko mėgauti į palmes atsiveriančiu vaizdu. Visada svajojau apie Balį, norėjau atsivežti čia mylimą žmogų ir tuo pačiu pabandyti šias nuostabias sūpynes. Tad tą akimirką tiesiog kaifavau nuo džiaugsmo“, – kalbėjo Londone gyvenantis atlikėjas. 

Mylimoji Jolanta neišdrįso

Tiesa, vyras atskleidė, kad mylimoji Jolanta šiam iššūkiui nesiryžo. Priešingai nei Mantui, ekstremalūs dalykai jai nėra prie širdies. 

„Vieną vasarą ji Lietuvoje taip pat šoko su parašiutu. Po to karto persižegnojo ir pasakė, kad daugiau nekartos. Tad ir šįkart neišdrįso, bet mėgavosi vaizdais, geru oru ir tuo, kad matė mane laimingą. Juk išsipildė mano sena svajonė“, – džiaugsmo neslėpė M. Vygantas. 

Atskleidė, kiek kainuoja

Pasidomėjus, kiek kainuoja tokia pramoga, Mantas atskleidė, kad tai nėra brangu: „Vos 15 eurų už 15 pasisupimų. Kitaip tariant, už tris minutes džiaugsmo. Atvykus į Balį neišbandyti šios pramogos būtų nuodėmė, ypač jei mėgstate ekstremalius iššūkius.“

Pasak pašnekovo, išvykos metu aktyvų keliavimą jie derino su poilsiu. 

„Pakeliavome po skirtingas salas, pasivaikščiojome po kalnus, pamatėme džiungles. Pavyko susipažinti ir su jų ritualais, pasiplaukioti vandenyne greitaeigėmis ir negreitaeigėmis valtimis, teko ir panardyti. Per dvi savaites pamatėme viską, ką buvo įmanoma, derinant aktyvų keliavimą su poilsiu“, – tikino M. Vygantas. 

www.tv3.lt

Site Footer