Mantas Vygantas ir Jolanta pristato bendrą kūrinį: „Mūsų gyvenimas nėra vien rožėmis klotas“

Londone gyvenimą kuriantys dainininkai Mantas Vygantas ir Jolanta Naruševičiūtė pristato karštą naujieną: dainą „Kartais“. „Šis kūrinys – tarsi tęsinys hitu tapusios dainos „Abejonių neturiu jokių“. Kodėl? Nes ir vėl, tai mintys, kurias kiekvienas galėtų pritaikyti sau. Juk būna visko: kartais rytas prasideda slogiomis mintimis ir, atrodo, kad žemė slysta iš po kojų, o kartais ryte jautiesi kaip ant sparnų ir norisi skristi, lėkti, nesustoti“, – apie dainą pasakoja Jolanta.

„Kūrinys kaip niekad taikliai atspindi ir mudviejų su Mantu asmeninį gyvenimą, kuris tikrai ne visada rožėmis klotas, – atvirauja Jolanta, – tačiau, kad ir kas būtų, kad ir kas nutiktų, mes visada kartu: džiaugiamės kartu, problemas sprendžiame kartu, juokiamės kartu, verkiam taip pat kartu. O pasidžiaugti ir paliūdėti visada yra dėl ko: vieni mus myli, klausosi mūsų dainų, kiti apipina nepagrįstom paskalom, bet taip ir turi būti. Pasaulis juk margas. Tiesiog turi susiimti už rankų, nusišypsoti ir eiti tolyn pakelta galva.

Pora naujausios dainos gimimui skyrė kaip niekada daug dėmesio: vokalo įrašai vyko Lietuvoje, gitaros virtuozo ir muzikos profesionalo Giedriaus Balčiūno – Mr. Jumbo – studijoje, o vaizdo klipo sukūrimui pasirinktas Great Yarmouth miestelis ant Šiaurės jūros kranto, rašoma pranešime spaudai.

Pora filmavimo dieną nuvažiavo net 450 km, o kur dar pats filmavimas, trukęs net 8 valandas, per kurias teko susidurti ir su netikėtais iššūkiais:

„Visų pirma: nepaprastai stiprus vėjas, antra – neįprastas šiems kraštams karštis: prognozės rodė šaltą orą, o saulė taip spigino, kad pylė karštis“, – vaizdo klipo filmavimo užkulisius atskleidė Mantas.

„Gerai, kad kai kurios scenos vyko lietuviams priklausančiame „Great Yarmouth sea view stay“ viešbutyje, tad nei vėjas, nei karštis jame filmuotis netrukdė, o ir lankytojų tuo metu nebuvo: viešbučio savininkai specialiai šio numerio rezervaciją paliko mūsų filmavimo darbams, už ką esame nepaprastai dėkingi– sako Mantas.

Vaizdo klipo įgyvendinimą pora šį kartą patikėjo savo srities profesionalui: operatoriui ir montažo režisieriui Mindaugui (MiMedia) „Jis toks pats, kaip ir mes: užsidegęs, energingas, todėl nenuostabu, kad video idėją pavyko įgyvendinti per maksimaliai trumpą laiką: tris dienas!“, – pasakoja Mantas.

„Filmavimui skyrėme vieną dieną, o montažui ir korekcijoms – dvi. Galima sakyti, kad vaizdo klipo kūrimo darbai vyko šviesos greičiu“, – juokiasi Mantas.

Beje, dainininkai dirba ir vėl su tuo pačiu kūrėjų duetu: kompozitoriumi Andriumi Borisevičiumi ir tekstų autore bei dueto vadybininke Rūta Lukoševičiūte – Daudiene. „Rūtai išties norime padėkoti už unikalius tekstus: jos dėka mintys ir emocijos perteikiamos visiems suprantama kalba, paprastai, bet įspūdingai“, – įsitikinę Mantas su Jolanta. Duetas negailėjo gražių žodžių ir kompozitoriui:

„Dainos melodija tokia žaisminga, linksma, kurią išgirdus tiesiog negali nusėdėti vietoje. Muzikos autorius Andrius Borisevičius nuo pat pirmųjų mūsų bendravimo akimirkų suprato mūsų norus ir išpildė juos visu 100 procentų, tad šitą dainą išsyk pamilome: jos net nereikėjo prisijaukinti. Išgirdus pirmuosius akordus, iš karto supratome, kad ji atspindi mūsų charakterius, mūsų vidines savybes“, – įsitikinęs duetas.

Beje, gyvai atliekamą naujausią kūrinį galėsite išgirsti jau šią vasarą: pora vėl atvyksta į Lietuvą ir rugpjūčio 16 dieną koncertuos Čekiškės laisvalaikio salėje, rugpjūčio 20-ą (per Manto gimtadienį) Keturvalakių miestelio 410-mečio šventėje ir 26-ą dieną Kalvarijoje, klube „Imperata“. O iki šių pasimatymų „gyvai“ kviečiame pasiklausyti ir įvertinti naujausią dueto atliekamą kūrinį „Kartais“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer