Margarita Drobiazko vėl veliasi į skandalus: pasirodė besiglebesčiuojanti su Putino pakaliko žmona

Visai neseniai į skandalus su vyru Povilu Vanagu įsivėlusi dailiojo čiuožimo atstovė Margarita Drobiazko vėl internetą drebina kontraversišku poelgiu.

Socialiniuose tinkluose moteris paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip M. Drobiazko dainuoja kartu bei glebesčiuojasi su Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmona Tatjana Navka. Moteris prie įrašo taip pat pasidalijo ir prisiminimais.

„Nuo tos dienos, kai pirmą kartą išėjome ant ledo kaip Tatjanos Navkos šou „Ruslanas ir Liudmila“ dalyviai, praėjo daugiau nei 6 metai! Tai buvo tikras eksperimentas mums ir, žinoma, Tatjanai, kuri pirmą kartą ėjo prodiuserės pareigas. Visi be proto jaudinomės! Nuo tada būta daug premjerų, daugybė pasirodymų. Mūsų komanda išaugo, pasipildė naujomis talentingomis žvaigždėmis. Bet tą pirmą dieną prisiminsime visada!“, – rašė ji.

 

Primename, kad dar praėjusių metų lapkritį Prezidentas Gitanas Nausėda išbraukė iš valstybės apdovanotųjų sąrašo ledo šokėjus Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą dėl jų pasirodymo Rusijoje, tęsiančioje invaziją Ukrainoje.

Rekomendaciją tai padaryti pateikė tos pačios dienos rytą posėdžiavusi Valstybės apdovanojimų taryba, pranešė Prezidentūra.

M. Drobiazko ir P. Vanagas 2000 metais yra apdovanoti Gedimino ordino Riterio kryžiais.

„Neabejoju, kad šokių ant ledo pora buvo puikūs sportininkai, tačiau nuopelnus Lietuvos valstybei, už kuriuos buvo įvertinti dar 2000-aisiais, jie nutrynė cinišku poelgiu – dalyvaudami komerciniame reginyje Sočyje tuo metu, kai Ukrainos karo verpetuose liejasi nekaltų žmonių kraujas“, – vaizdo komentare teigė G. Nausėda.

„Geriausiu atveju tai – politinis vištakumas, blogiausiu – spjūvis nukautų kūdikių, vaikų, moterų ir senelių atminimui“, – pridūrė jis.

Prezidentūra anksčiau teigė, jog svarstys atimti iš M. Drobiazko ir P. Vanago apdovanojimus, jeigu šie pasirodys rusų ledo šokėjos Tatjanos Navkos organizuojamame šou Sočyje.

Pagal įstatymą, valstybės apdovanojimai gali būti atimti, jeigu apdovanotųjų veika žemina apdovanotojo vardą.

T. Navka yra Rusijos prezidento atstovo Dmitrijaus Peskovo žmona.

M. Drobiazko ir P. Vanagas gyvena Rusijoje.

Ragina keisti įstatymą

M. Drobiazko 1993 metais išimties tvarka gavo Lietuvos pilietybę.

Kai kurie visuomenininkai ir politikai po šokėjų poros planų pasirodyti Sočyje paragino atimti iš M. Drobiazko ją atimti, tačiau ekspertai teigia, kad šalies įstatymai nenumato tokios galimybės.

Pasak prezidento, sportininkei suteikta Lietuvos pilietybė „dabartiniame kontekste atrodo kaip apgailėtinas farsas“.

„Įstatymai nenumato reverso, pilietybės atėmimo už Lietuvos vardo suteršimą, vadinasi, turime inicijuoti teisės aktų pakeitimus. Gana yra gana. Demokratija privalo mokėti gintis, kitaip tai nėra demokratija“, – sakė G. Nausėda.

Kaip BNS nurodė prezidento atstovas spaudai Ridas Jasiulionis, šalies vadovas inicijuos konsultacijas su Teisingumo, Vidaus reikalų ministerijomis ir Seimu dėl Pilietybės įstatymo pataisų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer