„Maxima“ kasose – laikini pokyčiai: nuo rytdienos laukia pirkėjų antplūdžio

Penktadienį į prekybos tinklo „Maxima“ parduotuves visoje Lietuvoje sugrįžta „Didžiųjų nuolaidų dienos“, praneša bendrovė.

Gegužės 24–26 d. pirkėjams, perkantiems 2 ar daugiau skirtingų arba vienodų ne maisto prekių su „Ačiū“ lojalumo kortele, bus suteikiama net 50 proc. nuolaida.

Pasak pranešimo žiniasklaidai, paskelbus tokias nuolaidas prekybos tinklo parduotuvėse išauga norinčiųjų įsigyti pigesnių prekių pirkėjų srautas.

Dėl to prekybos salėse ir kasose artimiausiomis dienomis turėtų būti daugiau darbuotojų.

Kam bus taikomos nuolaidos

„Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė tikina, kad ankstesnė panaši akcija sulaukė rekordinio pirkėjų susidomėjimo.

„Pirkėjai į pirkinių vežimus krovė kosmetikos ir higienos prekes, buitinę chemiją, gyvūnų prekes, tualetinį popierių, virtuvės rankšluosčius, namų apyvokos reikmenis ir t.t. Tikimės, kad galimybės reikšmingai sutaupyti bei pasirūpinti būtiniausiomis prekėmis pirkėjai nepraleis ir šį savaitgalį.

Perpus pigiau pirkėjai galės įsigyti ir vasaros sezonu aktualių prekių – maudymosi kostiumėlių, skrybėlių, įvairių vandens pramogų ar anglių smagioms iškyloms gryname ore“, – pranešime cituojama I. Trakimaitė-Šeškuvienė.

Anot jos, „Didžiųjų nuolaidų dienų“ metu suteikiama 50 proc. nuolaida pirkėjams, perkantiems dvi ar daugiau ne maisto prekių su „Ačiū“ kortele.

Tai gali būti ir vienodos, ir skirtingos ne maisto prekės. Pavyzdžiui, norėdami gauti 50 proc. nuolaidą ne maisto prekėms, pirkėjai gali pirkti du identiškus šampūnus ar dvi vienodas keptuves, arba, šampūną ir keptuvę – visais šiais atvejais nuolaida bus pritaikyta.

Dirbs daugiau darbuotojų

I. Trakimaitės-Šeškuvienės teigimu, akcijos metu stipriai išaugant lankytojų skaičiui parduotuvėse dirba ir daugiau darbuotojų.

Departamento direktorė žada, kad piko valandomis nuo penktadienio veiks daugiau kasų, dirbs daugiau salės darbuotojų, kuriems talkins ir administracijoje įprastai dirbantys kolegos.

Pastebima, kad daugiausiai pirkėjų prekybos tinklo parduotuvėse apsilanko apie vidurdienį, tad norintiems sutaupyti laiko ir greičiau apsipirkti rekomenduojama užsukti į parduotuves tada, kai pirkėjų srautas yra kiek mažesnis.

www.tv3.lt

Site Footer