Medvedevas: link NATO krantų išplaukė „Naujųjų metų dovana“

Rusijos saugumo tarybos vicepirmininkas Dmitrijus Medvedevas pasipiktino Vakarų vienybe Ukrainos klausimu ir naujai tiekiama ginkluote užpultai valstybei. Vienas iš įtakingiausių Rusijos politikų netiesiogiai pagrasino NATO susidorojimu.

Buvęs ilgametis šalies premjeras Dmitrijus Medvedevas sunerimo, išvydęs JAV paramos Ukrainai mastą ir pagrasino hipergarsinėmis raketomis „prie JAV krantų“. Kaimyninę Ukrainą ciniškai užpuolusios Rusijos, kuri šią šalį vadina broliška, atstovas piktinosi ne tuo, kad nuo Rusijos raketų žūsta civiliai, bet tuo, kad JAV „leidžia dešimtis milijardų tiekdama Ukrainai ginkluotę“.

Angliškai „kalės vaikais“ pavadinęs tokios politikos vykdytojus jis pareiškė, kad „pagrindinė Naujųjų metų dovana“ jau išplaukė prie NATO šalių krantų. Matyt, jis turi omenyje Rusijos kariniame laivyne neseniai pristatytą kreiserį „Admiral Gorškov“, kuris gali transportuoti hipergarsines raketas „Cirkon“.

„Atsako į tai sulauksite jau tikrai ne kabinetų tylumoje“, – atvirai grasino jis.

„Pagrindinė Naujųjų metų dovana su raketomis „Cirkon“ vakar išplaukė prie NATO šalių krantų. 1 tūkst. km panaudojimo nuotolis su 9 Machų hipergreičiu ir galimybe panaudoti bet kokį užtaisą su garantija įveikti bet kokią oro gynybą. Tegul pastovi 100 mylių nuo kranto, arčiau prie Potomako upės (per JAV sostinę Vašingtoną tekanti upė, – red. past.). Taigi, džiaukitės!“ – savo „Telegram“ paskyroje sausio 5-ąją rašė odiozinis Rusijos politikas.

Jis taip pat grasino, kad „jums ir jūsų pakalikams niekada nebus atleista“. „Kalbėsime su jumis jėgos kalba, jeigu kitaip nesuprantate. Ir kurti dar daugiau šiuolaikinių ginklų <...> Keršyti kiekvienam nusikaltėliui už kiekvieną nužudytą mūsų šalies pilietį“, – aiškino jis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer