Mia nenusileidža net „fūristams“ – atskleidė, ką rodo automobilio skydelis

TV3 laidoje „Žaidimų kambarys“ šįvakar susirungs visiems gerai žinoma dainininkė Mia Pilipaitytė ir atlikėjos fanas, inžinierius-geologas Rokas. Ar žvaigždė nusileis fanui, o gal atvirkščiai, gerbėjas nuspręs pasiduoti mėgstamai dainininkei, sužinokite jau šiandien!

Iš televizijos ekranų jau kurį laiką dingusi Mia atskleidė, ką šiuo metu veikia be dainavimo ir dainų rašymo.

„Žiūriu pro langą, deginuosi soliariume dažnai“, – tikindama, kad degintis yra itin sunkus darbas, nes labai karšta, vardijo atlikėja.

Susipažino live’o metu

Pasirodo, šis priešininkų susitikimas nėra pirmas. Varžovai susipažino virtualiai, kai atlikėja realybės šou „Burbulas“ metu darė tiesioginę transliaciją, o Rokas prie jos nusprendė prisijungti. Taip jiedu susibendravo ir toliau kuria pavyzdingą fano ir žvaigždės santykį. 

Visgi prasidėjus žaidimui, laidos vedėjas Mindaugas Stasiulis Mią ir Roką perspėjo, kad nuo šios akimirkos draugystės turi išsisklaidyti ir jiedu tampa konkurentais. 

Pirmojo etapo metu tašką pelnė Rokas, tačiau Stasiulis iškart perspėjo Mią, kad nenusimintų, mat šis žaidimas iki pat pabaigos yra visiškai nenuspėjamas ir galimos įvairiausios jo baigtys. 

Kai prasidėjus antrajam turui Mia išgirdo, kad klausimas bus apie dirbtinio intelekto užkoduotą dainą, iškart pradėjo trinti rankomis. Visgi užduotis pasirodė sunkesnė, nei atlikėja tikėjosi.

 

Nenusileidžia ilgųjų reisų vairuotojams

Po nesėkmingo Roko bandymo šansą turėjo Mia, tačiau ji tik antrą kartą spėjo jau pateiktą varžovo atsakymo variantą. Visgi po vedėjo užuominos dainininkė suprato, kokia daina slypi nuotraukoje. Jai net yra tekę dainuoti su pateikto kūrinio autoriumi Marijonu Mikutavičiumi. 

Rezultatas tapo lygus ir trečiajame etape dalyviai virtualiai keliavo po Lietuvą. Kadangi Mia koncertų metu skersai, išilgai yra išvažinėjusi beveik visą šalį, buvo tikėtina, kad sunku tikrai nebus. Ji net atskleidė, kiek per metus automobiliu nuspaudžia kilometrų. Tiesa, pridūrė, kad tokie skaičiai automobilio skydelyje šviesdavo tik geriausiais koncertinių turų laikais. 

„72 tūkstančius. Skaičiavau“, – pareiškė Mia. 

Stasiulis, švelniai tariant, buvo šokiruotas.

„Taksistai rūko kamputyje, ar, tiesiog, slepiasi. Aš nuvažiuoju apie 30 tūkstančių ir galvoju, kad čia jau yra normalu“, – stebėjosi vedėjas Mindaugas. 

Stasiulis juokavo, kad prieš Mią kompleksuotų net tolimųjų reisų vairuotojai, mat ši jiems tikrai nenusileidžia. Ir perspėjo, kad jei atlikėja pardavinės kelių metų „apynaują“ mašiną, dabar visi sužinos, kad, galbūt, automobilis jau yra visko matęs ir nebe toks naujas. 

Iš viso žaidėjų laukia 6 skirtingi ir nuotaikingi etapai, kurių metu įtampos tikrai netrūks.

Ar Mijos kelionės po Lietuvą pasiteisins, ir ši nurodys, apie kokį objektą kalbama, sužinokite aukščiau esančiame vaizdo įraše.

Kam šiandien nusišypsos sėkmė laimėti, pamatykite laidoje „Žaidimų kambarys“ šįvakar 20:30 val. per TV3!

„Žaidimų kambarys“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 20.30 val. per TV3!

www.tv3.lt

Site Footer