Mino paviešino atvirą laišką: paneigė gandus apie karjeros pabaigą

Šią savaitę pasklido kalbos, kad dainų autorius ir atlikėjas Mino baigia koncertinę karjerą. Tačiau pačiam dainininkui Mindaugui, švenčiančiam varduves ir scenos veiklos 20-metį, tai nebuvo itin džiugi žinia. Mino suskubo raminti savo publiką ir draugiškai kreipėsi į žiniasklaidos atstovus.

„Aš dėkoju už parodytą dėmesį man ir pagerbimą mano veiklos po 20-ies ilgų kūrybos ir koncertavimo metų, tačiau keleto žiniasklaidos portalų antraštės suklaidino ne vieną mano draugą ar gerbėją.

Aš pasakojau vienoje TV laidoje, kaip jaučiu save iš sveikatos ir kūrybos pusės, jog matau, kaip kinta Lietuvos pop muzikos rinka ir kad man pačiam vis trūksta laiko poilsiui, kelionėms, asmeniniam gyvenimui, tad einu į aktyvios karjeros pabaigą.

Buvau seniau kalbėjęs, jog ketinu koncertuoti iki kol man bus 50 metų, na ir tada dar, jei bus noro, keletą metų po jubiliejaus, tad ir einu link to. Jaučiu, kad noriu daug kartų per artimiausius tris, keturis koncertavimo metus atsisveikinti su publika, aplankyti dar tas bendruomenes, miestelius, kurių šventėse nedainavau, sumažinti koncertų kiekį.

Antraštės skelbiančios, jog dainavimas baigtas, nėra teisingos. O žmonėms labai daro įtaką antraštės, daugelis nė neskaito pačio straipsnio, kuriame jau aprašyta teisinga mano mintis.

Kiek apmaudu, jog nė vienas internetinis portalas nekalbėjo asmeniškai, o tik citavo ištraukas iš TV laidos. Todėl kitą dieną pasipylė skambučiai ir žinutės iš draugų ir renginių organizatorių, kodėl baigiu dainuoti, kaip bus su jau numatytais koncertais pusmetis į priekį?

Skubu visus patikinti, jog mano išsakytą mintį reikia suprasti tik visu kontekstu – baigiu karjerą palengva, ne vienu, o krūva koncertų, kuriuos įvykdysime per artimiausius keletą metų. Šiemet ir kitąmet švenčiu savo kūrybinės veiklos 20-etį, ketinu dar įrašyti keletą naujų dainų, kurių viena, kaip tik turi visą šitą triukšmą patvirtinantį pavadinimą – „Arrivederci ciao“ (iki pasimatymo, ate).

Tačiau, kaip sakė lietuviškos muzikos grandai – aš dar dainuosiu! O dabar sveikinkit mane su varduvėmis, o aš sveikinu Lietuvą valstybės dienos proga. Ir tegul skamba lietuviškos originalios dainos Lietuvos muzikos padangėje!

Su padėka, Mino“.

www.tv3.lt

Site Footer