Mirė 204 kg sveriančią štangą kėlęs fitneso treneris: bandė pasiekti asmeninį rekordą

Dėl patirtų sužalojimų sporto salėje, kuomet kėlė 204 kilogramus sveriančią štangą, mirė kultūristas, tinklaraštininkas Justinas Wicky (1990-2023). 33-ejų vyro gyvybė užgeso dėl kaklo ir stuburo sužalojimų.

Jaunas vyras iš sporto klubo „The Paradise“ salės buvo išvežtas į vietos ligoninę Balio saloje.

Medikai sportininkui atliko skubią operaciją, bet pastangos buvo bevaisės.

Nelaimės metu asmeninio rekordo siekęs J. Wicky buvo ne vienas: pratimą stebėjęs velionio kolega nesugebėjo padėti reikiamu laiku.

Kultūristo šeimai netekties valandą skrieja velionį pažinojusiųjų užuojauta.

„Vicky buvo geras žmogus, mandagus ir bendraujantis. Savo draugams sporto salėje jis patardavo treniruočių metu būti atsargiems ir neviršyti savo galimybių. Tik mes patys galime įvertinti savo galimybes. Tegul Vicky ilsisi ramybėje Dievo glėbyje ir randa garbingą vietą“, – dalijosi vienas iš mirusiojo draugų.

Apie nelaimę pirmieji viešai prakalbo sporto klubo darbuotojai.

„Justinas buvo daugiau nei tik fitneso ekspertas, jis buvo įkvėpimo, motyvacijos ir nepalaužiamo palaikymo švyturys. Jo užkrečianti energija padėti kitiems keisti savo gyvenimą mus giliai palietė.

Per nesuskaičiuojamas treniruotes, padrąsinimo žodžius ir užuojautos kupinus patarimus jis tapo nepakeičiama mūsų fitneso kelionės ir mūsų sportininkų šeimos dalimi“, – socialiniuose tinkluose skelbė mirusiojo kolegos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer