Mirė filmo „Titanikas“ prodiuseris Jon Landau

Mirė „Oskarą“ pelniusio filmų „Titanikas“ ir „Įsikūnijimas“ prodiuseris Jon Landau. Jam buvo 63 metai.

Žinią apie Landau mirtį patvirtino jo sūnus Jamie Landau. Jis mirė penktadienį Los Andžele, mirties priežastis neatskleista, praneša „The Hollywood Reporter“.

Landau buvo ilgametis Jameso Camerono prodiusavimo partneris. Jis kartu su juo kūrė kino „Titanikas“ ir „Įsikūnijimas“.

Praėjusių metų vasarį Landau prisiminė, kaip pirmą kartą dirbo su Cameronu, kai dirbo kompanijoje „Fox“ ir buvo paskirtas į režisieriaus 1994 m. veiksmo komediją „Tikri melagiai“.

Manau, kad Jimas buvo šiek tiek skeptiškas. Jis pasakė: „Taigi, kaip suprantu, mes tapsime gana gerais draugais. O gal ir ne“, – „Deadline“ laidoje „Už objektyvo su juoku“ Pete’ui Hammondui pasakojo Landau.

Landau gimė 1960 m. liepos 23 d. Niujorke. Jo tėvai Ely A. Landau ir Edie Landau valdė Manhatano kino namus, įkūrė Amerikos kino teatrą ir prodiusavo keliolika filmų, tarp jų „Ilgos dienos kelionė į naktį“ (1962), „Lombardierius“ (1965), „Ledinis žmogus ateina“ (1973) ir „Išrinktasis“ (1981).

Landau pirmą kartą prodiusavo Paramount filmą „Campus Man“ (1987 m.), paskui kartu prodiusavo du Disney filmus: Joe Johnstono „Honey I Shrunk the Kids“ ir Warreno Beatty „Dick Tracy“.

Prieš mirtį Landau aktyviai dalyvavo kuriant „Įsikūnijimo“ tęsinius.

www.tv3.lt

Site Footer