Mirė legendinis „Azov“ pulko gynėjas, rusų nelaisvėje išbuvęs 6 mėnesius

Mirė šešis mėnesius rusų nelaisvėje išbuvęs legendinis „Azov“ pulko 1-ojo bataliono vadas Olehas Mudrakas, trečiadienį rašo UNIAN.

Teigiama, kad apie „Azov“ pulko gynėjo mirtį socialiniame tinkle „Instagram“ pranešė jo sūnėnas Danilas.

„Majoras, didvyris, žmogus iš plieno, mano dėdė, brolis, motyvatorius, mano pasididžiavimas, švyturys ir charakterio pavyzdys! Aš esu tikras, kad savo keliu jis žengė be baimės, lydimas itin gražių Valkirijų ir tą pačią deiną jis pateko į tą salę, kur jis pamatė pagarbiai laukiančius savo draugus! Lik sveikas, brangusis!“ – rašoma socialinio tinklo įraše.

Tiesa, mirusio „Azov“ pulko gynėjo sūnėnas neįvardijo, dėl ko mirė O. Mudrakas. Tačiau bataliono vado Denyso Prokopenkos žmona socialiniame tinkle „Instagram“ užsiminė, kad O. Mudrako širdis tiesiog sustojo.

„Nelaisvės ir kankinimų pasekmės. Net nenoriu mąstyti apie tai, kas mūsų laukia, bet mes tikrai atkeršysime“, – rašė vieno iš gynėjų žmona.

Dar pernai D. Prokopenka, įskaitant ir O. Mudraką, gynė Mariupolį iš ten esančios „Azovstal“ gamyklos, tačiau pavasarį pateko į rusų nelaisvę kartu su kitais gynėjais.

Vykstant karių mainams, „Azov“ pulko gynėjai ištrūko iš Rusijos nelaisvės, tačiau su sąlygą, kad iki karo pabaigos bus Turkijoje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer