Mirė nuomonės formuotoja: moteriai buvo 33-eji

Penktadienį per susišaudymą dienos metu savo jauniausios dukters akivaizdoje žuvo iš Havajų kilusi nuomonės formuotoja Theresa Cachuele ir trijų vaikų motina.

Penktadienį Honolulu rajone esančio prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje 33 metų sulaukusią Theresą Cachuele į galvą nušovė jos mylimasis, 44 metų Jasonas Cachuele.

Šiurpų įvykį matė Theresos dukra, kuriai, kaip teigė vietos žiniasklaida, yra 6 arba 8 metai, vietos ABC kanalui KITV pasakojo liudininkai.

Pasak policijos, Jasonas nusišovė netrukus po to, kai pabėgo iš įvykio vietos.

Policija tai tiria kaip nužudymą ir savižudybę.

Šaudynės įvyko praėjus dviem savaitėms po to, kai gruodžio 8 d. Theresai buvo išduotas laikinasis leidimas prašyti sulaikyti mylimąjį Jasoną.

„Tai nebuvo atsitiktinis veiksmas, nes auką ir įtariamąjį siejo santykiai“, – penktadienį prieš tai, kai Jasonas buvo rastas negyvas, sakė policijos leitenantė Deena Thoemmes, pranešė laikraštis „Hawaii Tribune-Herald“.

„Mes žinome, kad jam buvo įteiktas leidimas prašyt arešto orderio, todėl ši byla buvo kvalifikuota kaip pirmojo laipsnio žmogžudystė.“

Policija atgavo visus penkis registruotus Jasono šaunamuosius ginklus po to, kai buvo išduotas orderis.

Kaip skelbia portalas „Tribune-Herald“, Theresa policijai sakė, kad gruodžio 6 d. Jasonas toliau grasino nusižudyti jos akivaizdoje, o šalia buvo ir jos vaikai.

Teismo dokumentuose teigiama, kad Jasonui leidžiama susisiekti su Theresa tik dėl vaiko globos.

Theresa ir Jasonas buvo susituokę 10 metų.

Theresa buvo “House of Glam Hawaii LLC” savininkė.

Theresos motina Lucita Ani-Nihoa sakė, kad įvykio vietoje buvusi dukra patyrė didelę traumą.

„Jos jauniausioji dukra yra ta, kuri viską matė, – „Hawaii News Now“ sakė L. Ani-Nihoa. – Jai trauma. Ji taip tiki, ši maža mergaitė, pradėjo daugiau melstis. Jos gyvenimas pasikeitė visiems laikams“.

Jos vyras Rojus Nihoa pridūrė, kad sistema nuvylė Theresą, nes Jasonas niekada nebuvo suimtas po to, kai policija žinojo, kad jis turėjo ginklų, žinojo, kad bandė grasinti, grasino nužudyti vaikus ir ją jos pačios garaže.

„Teismas jos nepalaikė, – sakė jis. – Ji norėjo jį palikti, bet jis su tuo nesutiko. Jis bandė ją kontroliuoti su, su viskuo… kur ji eis, ką darys“.

Rojus sakė, kad Theresa taip pat neseniai pateikė skyrybų prašymą.

www.tv3.lt

Site Footer