Mirė „YouTube“ žvaigždė Benas Potteris: įvyko nelaimingas atsitikimas

Mirė „YouTube“ žvaigždė Benas Potteris, kuris dalijimosi vaizdo įrašais platformoje turėjo daugiau nei tris milijonus prenumeratorių. Vyras ėjo 41-uosius metus.

Žmonių pamilto komiksų turinio kūrėjo mirtį patvirtino jo žmona Nathalie Potter.

Širdį veriančioje žinutėje, kuria pasidalijo savo mirusio vyro paskyroje socialinio tinklo „X“ paskyroje, Nathalie rašė:

„Prieš dvi dienas, birželio 8 d., mano vyras Benas Potteris mirė nelaimingo atsitikimo metu.

Daugeliui iš jūsų jis buvo Comicstorian, įgarsinęs istorijas iš daugelio skirtingų medijų. Savo artimiesiems jis buvo vienas iš geriausių ir labiausiai palaikančių žmonių, kokių tik gali norėti.“

Nathalie apibūdino Beną kaip paramos ramstį: „Kaip vyras, sūnus, brolis, draugas ar net tiesiog nepažįstamasis, Benas buvo mylintis ir nuoširdus. Jis buvo žmogus, kuris išklausydavo ir rasdavo laiko savo artimiesiems.

Jis darydavo viską, kad visus pralinksmintų ir įsitikintų, jog jiems viskas gerai. Jis buvo mūsų uola ir nuramindavo savo artimuosius, kai tik jiems to reikėdavo.“

Prašydama užuojautos šiuo sunkiu metu, ji prašė gerbėjų gerbti jos, šeimos ir draugų privatumą, išreikšdama savo poreikį gedėti. 

„Jis buvo mano pasaulis ir man reikia laiko pabūti su draugais ir šeima. Turiu tiek daug dalykų, kuriuos turiu išsiaiškinti, bet pirmiausia turiu gedėti. Prašau gerbti mano ir visų kitų žmonių privatumą. Šiuo metu mano prioritetas yra išsaugoti viską, ką jis sukūrė, daugiau jokių planų neturiu“, – teigė ji. 

 

To many of you, he was Comicstorian, voicing stories from across multiple different mediums. To his loved ones, he was one of the best and most supportive individuals anyone could ask for.…

— Comicstorian/Mangastorian (@Comicstorian)June 10, 2024

 

 

Tęs vyro darbus

Nathalie pažadėjo tęsti savo mirusio vyro pradėtus darbus. Ji svarstė, kad B. Poterio „YouTube“ kanalas buvo vienas didžiausių jo pasiekimų: „Benas daugiau nei 10 metų skleidė meilę ir dėkingumą savo pomėgiams. Būtent dėl meilės įdomioms istorijoms ir gerai parašytiems personažams jis pradėjo dirbti „YouTube“.

Nathalie ir komanda yra pasiryžusi pagerbti vyro atminimą: „Komanda ir aš norime, kad tai tęstųsi. Pagerbti jį toliau pasakojant puikių žmonių sukurtas istorijas, taip pat išlaikyti gyvą mūsų pačių superherojaus atminimą. Mes palaikėme vienas kitą visame, ką norėjome padaryti, ir aš neketinu sustoti dabar.“

www.tv3.lt

Site Footer