Mirė žymi rusų aktorė Anastasija Zavorotniuk

Sulaukusi 53-erių mirė garsi Rusijos aktorė ir laidų vedėja Anastasija Zavorotniuk, praneša Rusijos žiniasklaida. Žinia buvo patvirtinta aktorės asmeninėje „Instagram“ paskyroje. Moteris pastaruosius kelerius metus kovojo su netikėtai užklupusia mirtina liga.

A. Zavorotniuk – Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstama aktorė, atlikusi pagrindinį Vikos vaidmenį didžiulio populiarumo sulaukusiame televizijos seriale „Mano puikioji auklė“. Viso jos sąskaitoje yra daugiau nei 30 vaidmenų kine ir daugiau nei 20 vaidmenų teatre.

Svaiginanti karjera

Vaidmenį „Mano mažoji auklė“ ji gavo, pačios teigimu, atsitiktinai. Tuomet jai buvo 32-eji, ji jau galvojo apie „sėdėjimą namie ir vaikų auklėjimą“. Moters manymu, jeigu aktorius iki 30-ies „nepasiekia aukštumų, tai laikas jau galvoti apie kitus darbus“. Vaidmenį, kuris Anastasijai suteikė didžiulę šlovę, ji gavo įveikusi daugiau nei 1500 konkurenčių. 

Aktorė pripažino, kad įsijausti į vaidmenį jai prireikė nemažai pastangų. Nuo Vikos ją skyrė viskas, aktorė ypač akcentavo aprangos stilių – ji pati niekada tokiais „atvirais ir iššaukiančiais“ drabužiais nesirengdavo. Vienintelis Anastasiją su Vika vienijęs charakterio bruožas, anot jos pačios, buvo paprastumas.  Išgarsėjusi aktorė sulaukė dėmesio ir iš vaidybinių filmų kūrėjų. Jau 2007-aisiais ji gavo vaidmenį daugiamilijoninio biudžeto filme „Apokalipsės kodas“.  Ji taip pat tapo nuolatine televizijos laidų vedėja. Aktorė tapo pagrindiniu „Šokiai ant ledo“ ir „Šokiai su žvaigždėmis“ veidu. 

Asmeninis gyvenimas

Svaiginantis populiarumas atnešė problemų į aktorės šeimyninį gyvenimą. Antrasis Anastasijos vyras Dmitrijus Striukovas negalėjo susitaikyti su nuolatiniu savo žmonos buvimu toli nuo namų. Santuoka pradėjo aižėti. Tuo pat metu aktorė suartėjo su kolega seriale – Sergejumi Žigunovu. Kol žiūrovai stebėjo santykių tarp Vikos ir Maksimo peripetijas, Anastasija ir Sergejus taip pat palaipsniui suartėjo. 

Tačiau kino žvaigždžių romanas ilgai nesitęsė. Aktorius netrukus grįžo pas savo buvusią žmoną Verą Novikovą, su kuria buvo susituokę nuo 1984-ųjų.  Pirmoji aktorės santuoka buvo labai trumpa. 1994-aisiais ji ištekėjo už vokiečių verslininko Olafo Schwarzkopfo. Jų pažinties dieną aktorė dalyvavo draugų organizuojamoje privačioje šventėje. Vokietis su draugu užėjo į persirengimo kambarius ir ten išvydo kaip kažkoks išgėręs vyras priekabiauja prie brunetės aktorės. Vokietį pribloškė rusės žavesys taip stipriai, kad jau po keturių pažinties dienų jis prisipažino ją mylintis ir pasiūlė tuoktis. 1995-aisiais santuoka subyrėjo, Anastasija grįžo atgal į Maskvą.  

Antrasis jos vyras Dmitrijus Striukovas pasipiršo taip pat po 4 pažinties dienų. Abu jie tuo metu buvo susituokę, teko skubiai skirtis. 2006-aisiais poros santuoka pradėjo braškėti. Tuomet įsiplieskė ir minėtas romanas su aktoriumi Žigunovu. Abiejų santuokos subyrėjo, tačiau romanas neužsitęsė, jau po kelerių metų, lydint didžiuliams skandalams žiniasklaidoje, jiems teko skirtis.

2008-aisiais aktorė pasinėrė į dar vieną „tarnybinį romaną“. Tuomet 37-erių šokėjas ant ledo Petras Černyševas dalyvavo Anastasijos vedamoje „Šokiai ant ledo“ laidoje. 

2018-aisiais Anastasija pagimdė trečiąjį vaiką. Gimdymas buvo slaptas: apie tai, kad gimė dukra Mila, A. Zavorotniuk žiniasklaidai paskelbė tik praėjus 4 mėnesiams. 

Sunki liga

2019-ųjų rugpjūtį aktorė nutraukė savo gastroles su teatru. Rusijos bulvarinėje spaudoje pasirodė pranešimai apie jos sunkią ligą. Tačiau pagreitį jos sveikatos istorija įgavo tik tų pačių metų rugsėjį, kuomet pasirodė daugiau detalių apie jos gydymą iš įvairių šaltinių. 

Aktorės šeima ir oficialūs atstovai visą laiką buvo atsiriboję nuo asmeninės informacijos viešinimo, todėl žiniasklaidai teko remtis kitais šaltiniais – medikų ar šeimos draugų pateikiama informacija. 

Rusijos žiniasklaida, remiantis neįvardintais šaltiniais, tvirtino, kad moters būklė yra itin sunki. Buvo įvardinta ir diagnozė – smegenų auglys.

www.tv3.lt

Site Footer