Monika Liu atsakė, ar vaikšto į pasimatymus: „Atėjo laikas“

Gegužės „ELLE Lithuania“ numeris skirtas muzikai. Pastarojo viršelį papuošė pasaulinė žvaigždė dainininkė Dua Lipa, o leidinio puslapiuose nugulė pasakojimai apie užsienio ir Lietuvos atlikėjus, nesenstantį muzikos ir mados duetą.

Nenuostabu, kad tinklalaidės „ELLE Pokalbiai“ viešnia šį kartą tapo dainininkė Monika Liu. Laidoje ji papasakojo apie, „Euroviziją“, savitą stilių ir… meilę!

Tinklalaidės pradžioje jos vedėjos „ELLE Lithuania“ vyriausioji redaktorė ir stilistė Irina Sinė bei rašytoja Ugnė Mingėlaitė tradiciškai papasakojo apie savo įvaizdžius. Moteris aprengė internetinė drabužių ir aksesuarų parduotuvė „Soulz.lt.“ Ugnė vilkėjo „Hugo“ prekės ženklo džinsinį kostiumėlį, o Irina – blizgius „Sandro“ loaferius, to paties prekės ženklo džinsus ir džinsinį švarkelį.

„Aš vasarai jau esu pasiruošusi, mano spinta paruošta, bet, akivaizdu, oras tam nepasiruošęs“, juokavo U.Mingėlaitė ir žiūrovams taip pat pristatė naują stilingą telefono dėklą. – Čia yra „Burgos“ dėkliukas. Pasirinkau jį, nes dabar madingi gyvūnų kailių raštai. Žinoma, madingiausias dabar yra leopardo, bet man taip pat patinka gyvatės odos raštas. Pagalvojau, kad noriu ir karvės kailio rašto“.

Laidos viešnia Monika Liu irgi papasakojo apie įvaizdį – kone kultine tapusią „bliūdelio“ šukuoseną

Pastaroji „Eurovizijos“ dainų konkurse net buvo pripažinta geriausia.

„Tai buvo šukuosena, kuri man labai tiko, bet man atsibodo. Aš ją turėjau ilgą laiką, nuo tada kai man buvo 26-eri. Po ketverių metų išsiskyriau ir norėjau jaustis moteriška. Kai buvo „Eurovizija“, vėl pasidariau šią šukuoseną ir tai pasiteisino. Pasiilgau ilgų plaukų, dabar bandau juos atsiauginti. Nebijau eksperimentuoti“, – pasakojo Monika Liu.

Paklausta apie santykius, Monika buvo itin atvira ir romantiška. „Aš esu santykių žmogus. Ir kai atsiranda kažkoks žmogus, su kuriuo galima dalyvauti toje loterijoje, duodu jam šansą. Man gera būti santykiuose.

Labai daug dalykų dariau viena. Užkniso keliauti vienai, norisi po koncertų grįžti namo, apsikabinti, papasakoti, kaip buvo, pasidalinti vargais, galų gale, padaryti kam nors valgyti. Atėjo laikas, kai tenka pagalvoti, kad scenarijai gali būti ir kitokie. Man sunkiausia buvo susitarti su savimi. Įsivaizdavau, kad tą šeimą tikrai turėsiu, paskui pradėjau galvoti, kad gal ir neturėsiu“, – kalbėjo dainininkė.

Anot Monikos, santykiai jos gyvenime atsiranda netikėtai. „Kai jų ieškau, jie neateina, o kai neieškau, ateina. Visą laiką būna įdomių variantų“, – juokėsi Monika ir pridūrė, kad šiuo metu vaikšto į pasimatymus.

Tinkalalaidės vedėjos žiūrovams pristatė „Burgos“ nuolaidų kodą – „ELLE Pokalbiai x 15“, suteikiantį 15 proc. nuolaidą. Taip pat galioja ir kita prekės ženklo akcija – perkant du telefono dėkliukus, kiti du padovanojami. Monika Liu taip pat neliko be dovanų. „Burga“ įsteigė dovaną, kurioje buvo specialiai jai išrinkti produktai iš „Checkers“ kolekcijos: telefono dėklas, žiedo laikiklis, gertuvė bei užrašų knygutė. Laidos rėmėjas „Institut Esthederm Paris“ Monikai padovanojo jauninantį serumą „Age Proteom“. Ši grožio priemonė veikia biomimetizmo principu ir gerina proteomo kokybę, ilgam sustiprindama odos sveikatą ir jaunystę. Novatoriška formulė sukurta su ekstraktu iš beveik nemirtingo organizmo, gebančio atsispirti ekstremaliam stresui. Veido serumas apsaugo ir sustiprina odos baltymų visumą – proteomą.

Kodėl Monika nebeatlieka ritualų? Kaip jai iš tiesų sekėsi „Salsamanuose“? Kokios mintys aplanko dainininkę, kai kalba pasisuka apie motinystę? Ir kokias istorijas saugo jos žiedai? Apie visą tai – naujausioje „ELLE Pokalbiai“ laidoje.

www.tv3.lt

Site Footer