Nagingasis Romas ančiai pastatė namelį tvenkinyje: turi net savo užlipimą

Paukštis tvenkinyje apsistojo namelyje, kurį jai sumeistravo nagingasis alytiškis Romas. Nameliukas išties traukia akį: dailus stogelis, įrengtas užlipimas.

Antis jame sėkmingai peri kiaušinius, netrukus bus sulaukta šeimynos pagausėjimo – išsiris maži ančiukai.

Sukonstravo ančiai namelį

„Pernai šiame tvenkinyje taip pat atskrisdavo antis, o perėjo tuomet žolynuose. Žiemą sumaniau sumeistrauti savotišką namelį, kuriame paukštis galėtų įsikurti. Tokių pavyzdžių esu matęs lankydamasis užsienyje. Pagalvojau, kodėl ir man nepabandžius?“ – pasakojo Zaidų gatvės gyventojas Romas.

 

Naujas būstas po žiemos pargrįžusią antį sudomino, tad ji čia ir įsikūrė. Antį bei tvenkinyje gyvenančias žuvis alytiškio šeimyna ir pašeria, tad antelė nesibaimindama atskuba paskanauti.

„Atvažiuoja anūkė, kuri taip pat eina antytės pažiūrėti. Laukiame, kol išsiris ančiukai. Regis, jau netrukus turėtų“, – sakė alytiškis. Pasak jo, namelis pagyvina tvenkinio vaizdą, čia smagu ateiti, pabūti, pažvejoti. 

Namelis ančiai – ne vienintelis Romo iš medžio padirbtas kūrinys. Neseniai alytiškis sumeistravo žaidimų namelį savo anūkei. Šis – tarsi iš pasakos! 

Pasak vyriškio, kai džiaugiasi artimieji, smagu ir pačiam. Nors darbo reikia įdėti nemažai, tačiau rezultatas įkvepia kitiems darbams. 

www.tv3.lt

Site Footer