Naglis Šulija bedė pirštu į 2 Zodiako ženklus: žvaigždės žada pinigus

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Šią savaitę Saulė, Venera, Jupiteris ir plika akimi nematomas Uranas susitelks Jaučio ženklo pabaigoje. Keturios planetos Jaučio ženkle yra labai stiprus akcentas į konkretumą, aiškius, gerai suprantamus ir apčiuopiamus dalykus. Kitaip tariant, ši savaitė – laikas, kai patogu siekti kaip galima didesnės naudos sau – ir finansinės, ir visokios kitokios. Kartu tai laikas, kai yra lengva pasidžiaugti ir apčiuopiamais gyvenimo malonumais – nauju drabužiu, skaniu maistu ir visais kitais.

Šie akcentai dar labiau sustiprės, kai trečiadienį iš Avino į Jaučio ženklą pereis dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus. Taip pat tai reiškia, kad dalykinius reikalus tvarkysime ne taip karštligiškai, kaip Merkurijui būnant Avine, o ramiau, sklandžiau, labiau vertinant ne spartą, o praktinę naudą.

Ko nors siekiant labai padės Mėnulis: jis dabar pilnėja, o su pilnėjančiu nakties šviesuliu yra labai paranku ir imtis mums svarbių naujų dalykų, ir tęsti tai, kas pradėta anksčiau.

Tiktai Marsas šią (ir ne tik šią) savaitę liks Avino ženkle. Būdamas čionai jis skatins veikti greitai ir ryžtingai, padės sportuojantiems ir įkvėps kovojančius mūšių laukuose – noro pliektis iš visų turimų jėgų nestokos visos kovojančios pusės.

Avinas

Būsite nepaprastai energingi, veiklūs ir drąsūs, prie tikslo ar tikslų žengsite tiesiai, be skrupulų ir visai nesidairydami į šalis. Tai labai geras laikas tiems, kurie imasi veiklos ar ją prižiūri patys, asmeniškai. Puikus laikas sportuojantiems, bet vairuojant paisyti atsargumo reikėtų. Taip pat ši savaitė gali atnešti puikių progų gauti apčiuopiamos naudos arba naudingų piniginių reikalų.

Jautis

Būsite energingi, veiklūs ir puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais. Sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Antroje savaitės pusėje ims daugėti dalykinių reikalų, kuriuos tvarkyti seksis visai nesunkiai. Taip pat tai bus metas, kai užsitikrinama svarbių asmenų parama ir apsisprendžiama dėl strateginės reikšmės dalykų.

Dvyniai

Vidinė būsena vargu ar skatins kur nors skubėti ar dėl kažko stengtis. Priešingai, norėsis niekur neskubėti, pasimėgauti paprastais dalykais, dažniau ir ilgiau ilsėtis. Iš tiesų didelio veiklumo metas jau visai čia pat, todėl pabūti su savimi, dar kartą apsvarstyti ateities planus būtų visai ne pro šalį. Nuo galutinio apkerpėjimo išgelbės artimi draugai ir bendra veikla su jais.

Vėžys

Darbų darbe, profesijos srityje vis dar gali būti daug, nors antroje savaitės pusėje ir kiek mažiau nei pirmoje. Kaip ir iki šiol, viską daryti reikės greitai ir tiksliai, bet tai ir seksis visai neblogai. Taip pat dabar rūpės bendraminčiai – artimi draugai arba kolegos darbe pasiūlys bendros smagios veiklos, sektųsi ir ne tik aptarti atities planus, bet kai ko imtis tiesiog dabar.

Liūtas

Atrodo, teks susitelkti į darbą arba reikalus, tiesiogiai susijusius su profesija. Čia gali būti visko daug, ir ne tiktai darbinės veiklos, bet ir smagių, malonių dalykų. Ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Antroje savaitės pusėje atsiras papildomų dalykinių reikalų. Nuo visų rūpesčių galima sprukti į kelionę – ji pasisektų kuo puikiausiai.

Mergelė

Būsite energingi, veiklūs, greitai ir apsukriai tvarkysite kasdienius reikalus, bet, atrodo, tik tiek ir galima pasakyti. Iš tiesų labai didelio veiklumo metas jau čia pat, todėl šią savaitę apsimoka nešvaistant brangių jėgų niekams dar kartą apgalvoti savo planus, jeigu reikia dažniau ir  ilgiau pailsėti – netrukus labai pravers. Iš kelionių palankiau grįžti nei į jas vykti.

Svarstyklės

Aiškios krypties ar kažkokios svarbios veiklos ši savaitė gali ir nepasiūlyti, daugelis dalykų vyks tarsi iš inercijos. Palankus laikas tvarkyti kai kuriuos piniginius reikalus, ypač jeigu jie susiję su skolomis ar paskolomis. Tendencija, kad arba kai kurie asmenys, arba kai kurios aplinkybės mėgins diktuoti savo valią ir gyvenimo ritmą kol kas išliks, reikės prie to prisitaikyti.

Skorpionas

Dabar labai daug kas priklausys ne nuo jūsų norų ar valios, o nuo išorės – besiklostančių aplinkybių arba kitų asmenų (arba asmens) veiklos bei siekių. Ta ana pusė bus linkusi dominuoti, primes savo valią bei ritmą, bet kita vertus, bus ir ganėtinai geranoriška. Dėl to apsimokės ne su ta išore kovoti, o prie jos prisitaikyti ir ja pasinaudoti. Galimos naujos labai naudingos pažintys.

Šaulys

Tikėtina, kad bus daug nedidelių, tačiau gana svarbių darbų ir reikalų tvarkymo. Viską reikės daryti greitai, nuosekliai ir pareigingai, tad kai kada gali ir nusibosti. Kita vertus, bendrame veiklos ūžesyje bus ir smagių, malonių akimirkų, kurios maloniai nudžiugins. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Patiks pramogos, kurios skatina pajudėti.

Ožiaragis

Labai linksmas ir smagus metas – bus daugybė progų smagiai pasilinksminti, sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba, ir tuos, kurie mėgsta džiuginti esančius šalia. Atrodo, asmeninis gyvenimas irgi klestės. Taip pat šią savaitę yra palankus metas svarbiems darbams namie, greitai ir ryžtingai viską padarant, sustatant taip, kaip viskas ir turi būti.

Vandenis

Gali būti, kad daugiausia laiko, dėmesio ir pastangų paprašys namų, šeimos arba būsto reikalai. Palankus metas visokiausiai veiklai šioje srityje nepamirštant įtraukti ir namiškių, šeimos narių. Galiausiai šioje srityje bus jaukiau, gražiau ir patogiau. Taip pat šią savaitę bus daug judėjimo – ir dėl dalykinių reikalų, ir dėl asmeninių. Galimos trumpos išvykos, taip pat ir akiračiui plėsti.

Žuvys

Ši savaitė atneš daug judėjimo ir daug susitikimų bei bendravimo – ir su artimaisiais, ir su draugais, ir dalykinių susitikimų bei greito reikalų tvarkymo. Tikėtina, kad visas šis bruzdesys bus ir smagus, ir padės praplėsti akiratį kai kuriose srityse, ir bus netgi naudingas. Greiti ryžtingi veiksmai tvarkant piniginius reikalus netruks atnešti apčiuopiamos naudos.

www.tv3.lt

Site Footer